Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 17 hetes kismama vagyok,...

Most 17 hetes kismama vagyok, multhéten 16hetesen még éreztem olyan buborékszerüt, mintha a babám mozogna, de most egy ideje sajna semmit nem érzek. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés

ez ez elsö terhességem,csak félek,mert már kéne vmit éreznem

ez az elsö terhességem,de kicsit félek,hogy most semmit nem érzek,pedig már jobban kéne.fájdalom,meg vérzés nincs.igy nem lehet baj ugye?


2009. júl. 26. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget ki mondta neked, hogy már KELL érezned a babádat??? Ő még elég picike, nem fogod minden percben minden mozzanatát érezni. Nem kell megijedni, nincs miért. Van, aki csak 20 hetesen érzi először mozogni, van aki már jóval előbb, sok mindentől függ.
2009. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van aki csak 22 hetesen, mint pl. én, de azóta folyamatosan rugdosódik. 17 hetesen egyeltalán nem törvényszerű, hogy érezd a babádat, pláne első terhességnél...

Türelem, előbb-utóbb beköszön egy jó nagy rúgással a kis drága! :)

2009. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 14. héttől éreztem a buborékokat, de csak ha feküdtem, és nagyon figyeltem. Az első mozgásokat viszont 18 hetesen, de még 24 hetesen sem éreztem minden mozdulatát.

Mindent csak a 28. héttől érzek, úgyhogy ne ijedj meg, még nagyon pici a babád, nagyon sok helye van, hidd el, úszkál Ő, csak még nagyon el tud bújni.


30hetes pocis

2009. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!