Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos meg tudja állapítani,...

Az orvos meg tudja állapítani, hogy a nyákdugó teljesen távozott e? A tágulási vérzés milyen?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt mondta, hogy teljesen távozott, de ma még egy kissé (bocsi) "takony szerű", barnás valami volt a wc papíron törlésnél. Vagy lehet tágulási vérzés "mellékterméke"? Enyhe mensis görcseim vannak.
2022. júl. 19. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tágulásos vérzés olyan volt, mintha vattacukor rózsaszínre festette volna a vér a folyásomat. Vagy másik, hogy csak apró hajszál vékony vér csíkok voltak a wc papíron. Ezeket én akkor tapasztaltam amikor 3 ujjnyit vizsgált a doki a (valószínű) tágulásos vérzéses panaszaim után.


Nekem a nyák dugó max két pisilés alkalmával látszódott, utána én nem tapasztaltam több dolgot a wc papíron. De nekem úgy ment el a nyák dugó, hogy aznap méhszájat vizsgált a doki. Szóval nem magától.

2022. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy a méhszájvizsgálattól még a bent maradt kis rész most jött ki... olyan alvadt véres barnás volt, nem friss véres. gondolom ha gáz lenne, piros vér jönne, nem ilyen fura nyákkal.
2022. júl. 19. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nekem is a vizsgálatos vér mindig barnás volt mindkét terhességemkor. Másnap már az az általános hogy nem látszik.
2022. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!