Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Juli 1.-én kiszakadt a gumi...

Juli 1.-én kiszakadt a gumi amikor párommal együtt voltunk. Rendszertelen a menstruációm sajnos nagyon ezért kérek segítséget. A clearblue teszt 14.én pozitív lett de csak 20 perc után előtte negatívot mutatott.szerintetek?

Figyelt kérdés

Illetve utána csináltam egy early pedicor tesztet azon is volt egy nagyon nagyon halvány második csík.Hétvégén kettőt csináltam az mindkettő negatív, Tegnap csináltam még egyet azaz 19 nap után az is negatív lett.

Szerintetek már biztosra vehetem a negatívot?



2022. júl. 21. 09:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudomn egy kérdésbe már kérdeztem de azóta lettek fejlemények így egyszerűbbnek láttam újra írni.
2022. júl. 21. 09:26
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Az időn túli teszt értékelhetlen. A tegnapinak pedig már bőven pozitívnak kéne lenni ennyi nappal a baleset után.

Nem vagy terhes.

2022. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Biztosnak, nem vagy terhes
2022. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És így is ki kellett hogy mutassa,hogy nagyon rendszertelen a menstruációm?

2022. júl. 22. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy rendszertelen (ha csak nem volt másik olyan aktus, amiből teherbe estél volna). Vegyük a 1-én történtet. Az 22 napja volt, azaz hogy ha 2 nappal később volt a megtermékenyülés (mert a spermiumok addig simán eléélnek bent) akkor is már 20 napja történt volna azaz 6 napja lett volna a nemvárt amikortól azért a legtöbb teszt 99%-ban pozitív. Azóta meg még eltelt 6 nap. Szerintem ez már 100%. Nekem fiatal koromban rémes össze-vissza ciklusaim voltak 30-70 nap között. Tökéletes védekezés mellett is sokszor aggódtam, úgyhogy átérzem. Nekem a nuvaring fogamzásgátló nagyon bevált. Ettől nem volt összevissza ciklusom és közben védve is voltam.
2022. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen😊

Júli 8.-án kellett volna megjönnie azóta késik

2022. júl. 22. 11:50
 7/10 A kérdező kommentje:

Meg tegnap óta 5 percenként járok pisilni, meg egyfolytába éhes vagyok hiába eszek

De lehet csak meg fog jönni, végülis tényleg elég sok idő el telt azóta

2022. júl. 22. 13:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Mennyire rendszertelen?

Mert ha július 8-án kellett volna megjönnie és nem jött még meg , akkor ha terhes lennél már pozi tesztnek kéne lenni :)

2022. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát most például 2 egymást követő hónapba normalisan megjött,időbe.

Viszont például ezelőtt két hónapokat késett

2022. júl. 22. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:

1 hét kevés lenne ahhoz, hogy el maradjon a menstruáció.

Valószínű más áll háttérben nem a terhesség.

2022. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!