Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem! Tudnátok...

Pozitívat teszteltem! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Pozitívat teszteltem (el sem hiszem), viszont volt már egy vetélésem. Ilyenkor ugyanúgy 6-7 hetesen nőgyógyász? Nem kell előbb mennem?

köszönöm a segítséget!



2022. júl. 7. 08:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Csak ha aggódsz akkor kell. De amúgy sem kell semmit se. Én várnék a 7.hétig, de persze ilyenkor az ember nem szokta tudni kivárni :)
2022. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már szaladok terhes vitaminért😅
2022. júl. 7. 08:26
 3/34 anonim ***** válasza:
73%

En is vetéltem, megis 7+3nál jártam, mikor először mentem. Ki tudtam várni.


Mivel elötte totál felesleges menni, mert vagy lát valamit a doki, vagy nem

2022. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

A kora terhességnél egyedül annyit tudnak tenni, hogy progeszteront adnak (ami csak akkor segít és fontos ha nem termelődik elég progeszteron hiszen ez a hormon tartja terhességet). Maximum ezért lehet érdemes elmenni, de ha szép erős a teszted akkor valszeg ez rendben van (persze nincsen empirikus bizonyítékok erre :D). De amúgy az első trimeszter emiatt egy nagy lutri, vagy életképes a baba és megmarad, vagy nem és meg áll a fejlődésben.


Ha nagyon stresszelsz menj el, nézzétek rá, legalabb nem artasz a stresszel magadnak. Ha bírod akkor várj 7-8 hétig

2022. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm!🥰
2022. júl. 7. 08:32
 6/34 anonim ***** válasza:
58%

Kelleni biztos nem "kell", ha semmi panaszod nincs.

Akkor érdemes menni, mikor tuti látja majd, de akkor csak annyit fog mondani, hogy megállapítja, illetve, hogy jó helyen van-e.

Ha nincs panasz pl vérzés, akkor várnék kb 6. hétig.

2022. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Én 5+3 hetesen voltam, akkor már látszott, de én véreztem, és azért mentem ilyen korán. Amúgy előtte nekem is azt mondták telefonban, hogy várjak még vagy 2 hetet.
2022. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Én is így voltam, áprilisban elvetéltem. Most vasárnap lett pozitív a teszt. Hívtam az orvost, írt fel progreszteront és pont a 6.hetet töltöm amikorra behívott. Én is félek, hogy korai és nem lesz szívhang, de ő mondta, hogy menjek.
2022. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%

Ezek a lepontozások nagyon viccesek 🤣

Kíváncsi vagyok, miért nem hasznosak ezek a válaszok 🤣🤣

2022. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, nehogy a lepontozásokat figyelembe vedd, mind hasznos válasz volt, csak valakinek ez a hobbija!

Tehát ahogy írták, a 6-7. hét után érdemes már menni.

2022. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!