Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig van ok a NEM-re? Most...

Mindig van ok a NEM-re? Most a hàboru , rezsinövelés , elötte a covid? Vagy ezekre szarni rà és legyen amit szeretnénk?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 13:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezt gondold át mégegyszer..
2022. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Mindig van ok a nemre valóban. Covid elején hasonló kérdésre bőszen írtam másnak, hogy ne várjatok! Én is terhes lettem 2020 közepén. Most viszont annyira kilátástalan a helyzet, hogy ha nem vagytok nagyon idősek, akkor szerintem várjatok egy évet!
2022. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem legyen amit szeretnétek. Felesleges várni, sose lesz vége.
2022. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Idösebb vagyok, mostanra lett sajàt / nem a bankkal közös/ hàzunk.

Eddig erre is vàrtam aztàn a covid miatt vàrtam, kezd elegem lenni. Férjem mondta ezt, hogy mindig lesz indok a nem-re hogy ne vàllaljuk ne most.. .

2022. júl. 21. 13:47
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Sok múlik az anyagi helyzeteteken is..
2022. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
28%
Én nem vártam azért mert albérletben laktunk, aztán azért sem, mert hiteles a házunk, vagy a covid miatt sem vártam. De most háború van, a kórházakban lassan nem lehet szülni (csak 8tol 4ig), infláció van és ki tudja a rezsivel is mi lesz. Ezek most mind egyben vannak!
2022. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Sajàt hitelmentes hàz, autò van. Eddig atlagosnak mondtam volna de most...nemistudom.

Van munkànk. Férjem diplomàs, nekem érettségim és szakmàim vannak.

2022. júl. 21. 13:51
 8/41 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az utóbbi 2-3 évben sokkal jobban végiggondolja az ember a dolgait, mert valóban sokszor nagyon kiszolgáltatottá váltunk.Viszont a korod nem mindegy.Ha 35 feletti vagy akkor én nem várnék már, mert lehet már sose lesz jobb és akkor később csak még több indok vagy arra, hogy miért NE legyen.
2022. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
A covid akkor nagyon visszahùzò erö volt most meg a gàz àrak ami vissza húz. Bàr nem ijedek meg gyerekként loptam fàt az erdön voltam mèlyszegény. Csak mégis ki akarna ismét úgy élni?
2022. júl. 21. 13:56
 10/41 anonim ***** válasza:
20%

Én nem értem az olyanokat alapból,akik minden áron gyereket akarnak.

Sz-r jövőképbe nem.Önzőség a gyerekkel szemben is.

2022. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!