Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon igaz lehet az, hogy a...

Vajon igaz lehet az, hogy a kismamavitamin módosítja a vérvétel eredményét?

Figyelt kérdés

Holnap megyek vérvételre, elevitet és magnéziumot szedek.

Itt olvastam pár hete egy kommentben, hogy a kismama védőnője azt tanácsolta, hogy vérvétel előtt pár napig ne szedje a vitamint, hogy ne legyen fals az eredmény.

Ez igaz lehet, vagy csak amolyan védőnői túlzás?

Mit gondoltok?


2010. szept. 22. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap megyek AFP-re, de nekem nem mondta a védőnő, hogy ne szedjem.
2010. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ekkora hülyeséget is régen hallottam. Egyrészt miért módosítaná? De ha mégis ebből indulnánk ki, ha valaki rendszeresen szedi a vitamint, akkor a vitamin szedése melletti eredmény a valós.

Ha ezt védőnő mondta, gratulálok neki!

2010. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második terhességem, én se hallottam még ezt sosem. Pár hete olvastam itt (az egyik kismama kommentje), és csak gondolkodtam rajta, de egyébként én is butaságnak tartom. Csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
2010. szept. 22. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan! Igen módosítja, annyiban, hogy jók lesznek az eredményeid Tőle és nem leszel vitaminhiányos és vérszegény:)

Szedd csak nyugodtan!


boldog babavárást!

21 hetes km

2010. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Terhességi cukorbetegségem van, az első, amit a dietetikus mondott, hogy felejtsem el a terhesvitamint. Nyilván nem hülyeségből mondta. Egyébként Femibiont szedtem, de a többi kismama Elevitet. Nekik is ezt tanácsolta. 31 hetes vagyok, ez a 28. héttől van így.
2010. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, nyugodtan szedjed tovább. Csak aznap ne a vérvétel előtt vedd be.
2010. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!