Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok a...

5-6 hetes terhes vagyok a doki szerint (elméletileg 6 hetesnek kellene, hogy legyek) és csak szikhólyagot és petezsákot láttunk az ultrahangon. 14×14 mm a petezsák mérete. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem kellene, hogy szívhang legyen?

Első terhességem és nagyon izgulok.

A másik dolog még, hogy nem vagyok rosszul, csak a mellbimbóm fájdogál és kicsit fáradtabb vagyok, de semmi hányinger, hányás. Ez rendben van így?

Köszönöm ha válaszoltok.


2022. júl. 23. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyelőre normális, túl korán mentél. Semmiféle tünetednek nem kell lennie, az is még 1-2 hét, hogy a hányinger jelentkezzen, már ha lesz egyáltalán, van akinek nincs.
2022. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan 6 hetes voltam az első ultrahangon, még szikhólyagot se látott, nemhogy szívhangot nem hallottunk. Nagyon korai, most már ebből ém is tudom hogy bőven ráèrt volna két héttel később menni. De legalább az kiderült, hogy jó helyen van.
2022. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Teljesen rendben van, én 6 hetesen 1 naposan voltam. 17 mm-es petezsák volt, szabályos szikhólyaggal. 3 hét múlva kellett visszamennem, addigra volt szívhang is:)

A rosszullétek pedig nincsenek mindenkinél. Az elsőnél nem volt még hányingerem sem, most a másodikkal pedig rengeteget hánytam.

2022. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ez mind normális.

Vannak később és korábban fogant babák, ezt menstruáció alapján kiszámolni nem lehet normálisan.

Az én babám extra későn fogant, menstruáció szerint nyolc hetesen lett szívhangja.

2022. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Később van a rosszullét (ha van). 5 hetesen teljesen jól voltam, 6 hetesen émelygés, 7 hetesen erős hányinger és a 8. héten kezdtem hányni. És én nagyon érzékeny lehetek a hcg-re, mert egészen szülésig hánytam folyamatosan.
2022. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez mind attol fugg mikor fogant a kicsi. Nekem pl mindket terhessegemnel oramu pontosan, igy 5.heten latszodott az embrio is mar 6.heten szivhang is volt, masodiknal az 5.heten mar a szivcsopulzalasat is lattuk. De ha kesobb fogant siman akar a 7-8.hetig is lehet varni a szivhanggal. Sztem ne aggodj. A tuneteket meg hagyd, nekem egyszer se egy se:)
2022. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és megnyugtató válszokat😊
2022. júl. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!