Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok.5hetesen...

Mani28 kérdése:

7hetes terhes vagyok.5hetesen barnás folyással ügyelet ott vizsgálat és uh:10mmpetezsék szikhólyag ábr. CRL2mm. Onnantól pedig pecsételés illetve menses szerű vérzés görcsök nélkül! 6hetesen uhn baba látszott szívhang még nem volt, az normális?

Figyelt kérdés
Duphastont kaptam 3x1et és ágynyugalom.masfél hete szedem a vérzés nem múlik.március 12én kell mennem ultrahangra.Jaaa és van egy10ftos nagyságú méhszájsebem...szerintetek ettől vérzek folyton?várjam meg a 12ét vagy menjek ügyeletre uhra?

2020. febr. 26. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképp vissza mennék ha nem múlik a vérzés
2020. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen,ma megyek mindenképp! Most hajnalban több vér távozott a wcbe,szinte piros volt a vizelet és kis darab alvadt vér volt benne.lehet hogy beindult a vetélés?? Nem fáj a hasam nem görcsölök
2020. febr. 27. 05:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Sikerült orvoshoz eljutni ? Minden rendben van ?
2020. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ma nem tudtam eljutni,de holnap megyek beszéltem az orvossal
2020. febr. 27. 15:00
 5/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam ma dokinál,azt mondta ez inkább vérezgetés nem vérzés...zárt a méhszáj..15mm-s petezsákot látott uhn.azt mondta a petezsák mérete alapján 6hetes,szívműködés sejthető.kedden ultrahang
2020. febr. 28. 16:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Vérzés még mindig van,az okát nem tudni egyenlőre...
2020. febr. 28. 16:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia

A terhesség elején én is barnáztam, kaptam utrogestant. Időbe telt de elmúlt. 4 éves már a kisfiam 😊

Biztosan nálad is minden rendben lesz 🙂boldog babavárást 😊

2020. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mennyi idő volt mire elmúlt? Nekem a babázástól pecsételés élénk világos piros vérzés sötét vörösebb alvadt vér darabok...minden volt már eddig is...15mm petezsákot hasi ultrahangon látta ma a doki.kedden kontroll ultrahang...akkor van még esély?
2020. febr. 28. 21:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva pontosan nem tudom már, de volt olyan hogy elfelejtettem bevenni és egyből visszatért. Azt tudom hogy 12. hétig használtam utána fokozatosan kellett csökkentenem és elhagynom.

Nagyon szorítok neked hogy minden rendben legyen 🙂

Azt gondolom ha valami nagyon nem volna jó, azt éreznéd. Nyilván félelemre ad okot a vérezgetés, én is nagyon féltem. De belül éreztem hogy nem lesz baj 🙂


Nem tudom a méhszájseb mennyire befolyásolja ezt a dolgot.

De bízz magadban és a babádban 😊

2020. febr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a biztatást!! Sokat -beszélgetek a babómmal:)igen,az biztató talán hogy nem fáj semmim és hogy a méhszáj zárt.kedden délután ultrahang,aztán irok :) köszi mindent:)
2020. febr. 29. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!