Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden lépésnél görcsöl a...

Minden lépésnél görcsöl a hasam alja, meg a combom tövénél a csont, ez nem normális ugye?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 30. hetet, kb 3-szor annnyi idő kell hogy eljussak a fiamért az iskolába, nagyon fáj két napja.

Szerintetek mit csináljak?


2010. szept. 22. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Marha felelősségteljes lehetsz, ha eszedbe se jutott orvoshoz menni ilyen problémákkal. Mi van ha elvetélsz, akkor mi lesz?
2010. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz! Inkább menj feleslegesen, minthogy bármi probléma legyen, bár görcsölés miatt orvoshoz fordulni szerintem nem éppen felesleges dolog.
2010. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha a szeméremcsontodnál fáj, az akkor sajnos természetesen. (Hormonok miatt puhulnak fel és lazulnak a szövetek) Nekem már 1 hónapja állandó jelleggel fáj...

a görcsölés viszont nem normális, menj dokihoz feltétlen. Elvileg lehet jóslófájás is, de ezt így ugye nem lehet megmondani.

2010. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, mindenképpen jelezd az orvosodnak, legalább hívd föl és kérdezd meg, ilyen esetben be kell-e menned hozzá.

Első válaszoló, 30. hetesen már nem vetélésről szoktak beszélni, hanem koraszülésről.

2010. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jázmin anyucija ***** válasza:
Én is mindenképpen dokihoz mennék, csak hogy megnyugodjak. Viszont az első válaszoló kicsit túlzásba vitte szerintem! Normális hangnemben is lehet tanácsot adni!!
2010. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előzőnek: tanácsot adni? az első semmilyen tanácsot nem adott, csak bunkóskodott.

kérdezőnek: hívd fel a dokidat, pihenj többet.

2010. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jázmin anyucija ***** válasza:
Teljesen mindegy mit csinált, nem így kell! Szerintem még gyereke sincs, és terhes sem volt még, de azért jólesik neki beszólni.
2010. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, azért nem reagáltam idáig mert nem voltam gépközelben.

A dokim elküldött az ortopédiára, mert azt mondja mivel eltört a farkcsontom gyerekkoromban és szerinte az tágul, és az fáj, és kisugározhat a hasam aljára is.Ott megmondják hogyan szülhetek.

2010. szept. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!