Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek egy 19 hónapos ( vagy...

Akinek egy 19 hónapos ( vagy akármilyen idős ) baba mellett a köv. Terhességnél pihenést, lehetőleg ágynyugalmat javasolt a doktor, az, hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés
Még csak nagyon az elején vagyok, kb. 4 hetes lehet, de barnás folyásom van és azt mondta a doki, hogy ne erőltessem magam és, ha lehet pihenjek. Vetélés gyanúja miatt. Kaptam magnéziumot és utrogestant. Mindenki dolgozik még a nagyszülők közül, dédi nagyon idős...egész nap mi vagyunk csak ketten. Apa tudna hazajönni picit korábban. De, hát nálunk a de. és du. játszótér az alap....kisfiam örökmozgó, nem mondhatom neki, hogy mától nem megyünk sehova. Akinek volt hasonló problémája, kérem írja meg, hogy tudta megoldani?
2010. szept. 22. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Nálam napra pontosan két év van a gyerekek között. A másodiknál én is veszélyeztetett lettem, mert vérezgettem az 5. héten. Az ágynyugalmat próbáld betartani, legalább a 11-12. hétig. Nem kell folyamatosan feküdni, csak ne sétálj sokat, ne lépcsőzz, ne emelj, stb. Még most, így az elején legyél óvatos!
2010. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem lombikbabáim vannak és a pici lányomnál a terhesség elején 6-7. hét körül derült ki hogy vérömlenyem van. 1% esélyt adtak a babának. 5 hétig feküdtem mire felszívódott a vérömleny. A nagyobb lányom akkor 13 hós volt, még nem járt, mert ő korababa volt és csak 17 hósan indult, ezért nekem talán ennyivel könnyebb volt mint neked. Úgy oldottuk meg, hogy menüt rendeltük egy közeli étteremből. A lányomat a férjem munka után vitte le sétálni. A férjem vásárolt be, takarított. Nehéz volt de megérte. Ahogy felszívódott a vérömleny onnantól semmi gond nem volt a terhességgel.

Nincs esetleg olyan barátnőd akinek hasonló korú a gyermeke és ő le tudná vinni sétálni?

2010. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!