Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig huzhatom még, hogyha...

Meddig huzhatom még, hogyha 29. -ik héten a baba feje nagyon lennt van? Voltam vizsgálaton, és a doktor a méhszájat nézte, és azt mondta, h érzi a baba fejét. Ez nem gond ilyenkor?

Figyelt kérdés
a méhszáj külsö nyitott,kaptam salbutamol gyogyszert.szerintetek igy van esély végig hordani?
2009. okt. 26. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt itt neked nem fogja tudni senki megmondani.Mit mondott az orvosod?Gondolom megkérdezted tőle is?
2009. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy sokat kell feküdnöd, akkor jobbak az esélyeid..
2009. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is érezte dokim picur fejét, de nincs még lent.Nem értek hozzá, de ha dokinál voltál és erre paráztál rá miért nem kérdezted meg őt? Az hogy nyitva vagy már most szerintem aggasztóbb, de semmit nem jelent még az se.

35h km :)

2009. okt. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem 31 hetesen beindult a szülés (fájások is ),De "csak" a belsó méhszáj nyílt ki meg persze elvékonyodott a méhnyak!Viszont azóta kíméletesen fekszünk,nem megyünk ki a házból(soka lépcső)és már 34 hetesek vagyunk!És ezalatt a 3 hét alatt nem romlott a helyzet!Lehet tartani ha kibirod a fekvést,nem emelsz!Nekem azt mondták ha kibírom a 35.hétig már nem lehet semmi baj!Tegnap 3 kg-ra (+/-400g)becsülték!ha eléri a 2,5kg-ot már nem számít koraszülöttnek!

próbálj megnyugodni,és kérdezd ki máskor a dokidat,mindenről ami aggaszt!Legjobban ő tudja mi a helyzet veletek!mi csak tapasztalatokat tudunk írni!

Drukkolok!!!!!

2009. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így voltam 30 hetesen én is, a külső méhszályam nyitva volt már, azt mondták nem gond, csak ne emelgessek meg pihenjek sokat. Azóta is fát hordok és pörgök egész nap, már 37 hetesek vagyunk, külső méhszály is nyílik már, de van még időm, azt mondják.

Vigyázz magatokra!!

2009. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!