Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten kúp és krém a terhess...

Canesten kúp és krém a terhesség első trimeszterében? Valaki használta már?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a klotrimazol tartalma miatt a terhesség első trimeszterében nem ajánlott. De az indokot nem találom.


Bajt sem szeretnék csinálni, de kezelni is jó lenne.


Kettő orvos vélemény van. Az egyik azt mondta, hogy egyenlőre hagyjuk a kezelést. A másik pedig ezt a canestent mondta.


2022. aug. 2. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Menj el egy 3.orvoshoz.
2022. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Használd. Pont hogy az első trimeszterben nem nagyon ajánlják az erősebb “szereket”.

De ha nem mered akkor próbáld meg a Vitagyn C-t ha nem olyan nagy a probléma. Ezt bármikor lehet használni.

2022. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Áhh az már nem lenne jó. Eredetileg sem hozzájuk akartam, hanem a megszokotthoz, csak hozzá nem tudtam menni.:/


Azért kérdeztem itt, hátha valaki úgyszint használt az első hónapokban canestent, amitől nem lett baj.

2022. aug. 2. 15:15
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké, de mi számít erősebb szernek? Gondoltam már rá, hogy valami mást próbálok ki, de közben mégis orvos, csak nem mond olyat ami árthat, de közben ott a kétely. Ezért is tettem fel a kérdést hátha másnak van tapasztalata.
2022. aug. 2. 15:18
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan használhatod.

Gondolom a doki nem azért mondta hogy ne használd mert árt hanem szerinte nem olyan durva amire kéne bármi is.

2022. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Canesten kúp mehet
2022. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Lekértem a rák szűrés eredményt, amin az szerepel, hogy vegyes baktérium. Valaki tudja esetleg hogy ez mit takar?

Ezt még az első nőgyógy. csinálta. A második váladékot vett le, és mondta hogy a hüvely pH értéke eltér és gombás fertőzés de a szűrésen nem gombás kórokozó szerepel.

2022. aug. 2. 15:53
 8/16 A kérdező kommentje:

Így nem is gomba ellenes készítmény kell gondolom.

Komolyan mondom el vagyok keseredve.

2022. aug. 2. 16:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Gombara kulon megy a tenyesztes.
2022. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De a citologia is kimutatja ha van gombás fertőzés. Fel van sorolva, hogy milyen kórokozók lehetnek jelen és ott be van x-ve. Nekem nem a gombás van hanem a vegyes baktérium.
2022. aug. 2. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!