Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy van a terhessége...

Ki hogy van a terhessége második trimeszterében?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Most vagyok 27 hetes.

Eddig jó volt minden.

Csak a frontok mennének már el.

Borzasztó.

2020. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuperül. Az első 3 hónap volt nehéz. Végre aktív vagyok, izgek-mozgok, s végre a libidóm is visszajött, alig várom, hogy a férjem hazaérjen munkából :D
2020. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:)
2020. jún. 23. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenien, de nekem az első trimeszterben is kb nulla tünetem volt. Abban jobb most, hogy már érzem a gyereket mozogni, így nem aggódok, hogy jaj, vajon megvan-e még :) Szóval egyelőre csak a terhesség előnyeit kaptam, kíváncsian várom a harmadik trimeszter kihívásait! 26 hetes
2020. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly voltam terhes, épp ekkortájt voltam a 2. trimeszterben, remélem nem gond, ha így írok.

A 2. trimeszter volt a legjobb. Alábbhagyott az émelygésem, már undor nélkül tudtam kávét inni. Nőtt a pocakom, megmozdult a babám, fantasztikus időszak volt emlékeim szerint :)

2020. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek 😂😂😂. Irigy vagyok! Második terhességem. Első terhességem álom volt...most kb egy rémálom! 😂 Minden bajom van...minden nyavalya megtalált...de nem baj. Imádom a kis csöppségemet. Mindig mondom neki, hogy nem baj ha anyának fáj, te csak nőjél és legyél egészséges.
2020. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!