Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7.héten megszünt a mellfádalom...

7.héten megszünt a mellfádalom? Egyéb tünet nincs. Ez bajt jelent. Progeszteront használok.

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 14:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lenyegtelen ,hogy miert használom ,de az orvosok kepzeld vérvétel nélkül is felírják!rengeteg sérült gyerek születhetne így!
2022. aug. 3. 14:37
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Léteznek hanyag, felelőtlen orvosok is, igaz.
2022. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

1,2,4

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2022. aug. 3. 14:54
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

#8 tudnál légyszi linket küldeni erről,hogy mennyire árthat az indokolatlan progi? Nem kötekedés, tényleg kíváncsi vagyok a legtöbb orvos rutinból írja fel ha kell,ha nem. Nekem gyerek előtt barnazassal indult a menszesz, kérdeztem a dokit hogy hasznalhatok-e progi krémet, ő meg annyit mondott hogy ártani nem fog 🤔🤔🤔(magán doki, klinikán egyébként) és azóta sem találtam semmi erre vonatkozó infót


Kérdező, általában nem jelent gondot,ha elmúlnak a tünetek, pár nap után vissza is térhetnek,ne aggódj!

2022. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14

Köszönöm

Engedd el a kérdést!vannak idióták itt! Ha ártana egy magzatnak akkor nem adnák!

2022. aug. 3. 15:45
 16/17 anonim ***** válasza:

Hol van, hol nincs, de kb. akkortájt enyhült nekem is, mikor a 7. hétben voltam.

Most 11 hetes vagyok. Az émelygés és undor is nálam ilyen hol van, hol nincs.

2022. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi van veled Kedves Kérdező, jól van a baba?
2022. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!