Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg csak 4-5 hetes vagyok de...

Meg csak 4-5 hetes vagyok de nagyon sokat fáj a fejem , nagyon fel vagyok puffadva és nagyon sokszor rossz a közérzetem, ti is éreztek hasonlóan?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez teljesen normális. Nem mindenkinél van, nem is mindig áll fenn.

A fejed a vérnyomás miatt is fájhat, ami a magas progeszteronszint miatt alacsonyabb lehet, mint a megszokott. Szoktál elszédülni, elfehéredett látómező? Ha igen, az is attól van.

2022. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 4-5 hetes vagyok. Már menszi kimaradása előtt kezdett fájni a fejem, pedig nekem nem szokott. Nagyon nagyon fel vagyok puffadva, nagyon szeles vagyok. Nem várt előtt már több mint 1 héttel éreztem a mindjárt meg fog jönni érzést, amit néha még mindig érzek. 3 napja szívdobogásom volt és kicsit emelkedett vérnyomás, pulzus, ami szerencsére nem állandó.

El sírtam magam egy babás tiktok videón, meg a Tarzan mesén is :D

Mikor fogsz menni az első vizsgálatra?

2022. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Majd csak 7-8 hetesen tervezek mert sajnos az első terhességem 11 hetesen be kellett fejezni műtéttel mert nem volt szivhang, akkor elosszor 6+2 hetesen mentem utána vissza hívott két hét múlva, akkor már ott volt az embrió de nem volt szivhang, akkor elküldött vervetelre és mivel nőtt a hcg vissza hívott megint két hét múlva de sajna akkor se volt szivhang és akkor már a baba se fejlődött…. Szóval nekem nem hiányzik meg egyszer ez a procedúra, így tutira szeretnek menni, és olyan hétben amikor már kell lennie szivhangnak, hogy ne kelljen ennyit vissza járkálni és izgulni… így is eléggé parázok sajna az uh miatt emiatt a rossz élmény miatt, te mikor mész orvoshoz? :)
2022. aug. 4. 15:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy tervezem, ahogy Te.

Nagyon félek minden nap, hogy minden rendben lehet e vele. Nem tudom mások hogyan vészelik túl ezt az időszakot, de ez a várakozás olyan rossz. Még tapasztalatlan vagyok, 26 éves és 2 hónapja terveztük el, hogy akkor belevágunk. Remélem minden jól alakul nektek és nekünk is!

2022. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen de muszaj nyugodtnak maradni legalább is a lehető legkevesebbet stresszelni mert az többet árt, igen a mindjárt megjön érzés normális, meg a nagy puffadas is, azt mondjak mire el múlik ez a nagy puffadas addig már a babatol nagy a pocak hehe, probald meg le kötni magad olyan dolgokkal amik meg nyugtatnak el lazítanak, én is drukkolok neked hogy minden rendben legyen, :) aztán majd gyere és írj a fejlemenyékről :)
2022. aug. 4. 16:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Én vasárnap leszek 6 hetes.Csodálkozom rajta,hogy nem fáj a fejem.A kislányom 2,5 éves,vele az egész terhességet végig szenvedtem.
2022. aug. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor most szerencsés vagy reméljük nem is fog fájni akkor már :), én meg bízom benne h nem végig fog ez tartani 🤪😵‍💫
2022. aug. 5. 09:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Csajok! Ha nem várt előtt 2 nappal pozi volt a teszt, illetve a nem várt napján is,teszteljek ismét? Azóta 6 nap telt el. Vagy minden rendben lehet? Kérlek nyugtassatok meg. Nem véreztem, nem jött meg, nem barnáztam.
2022. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha megnyugtat akkor tesztelj, de biztos vagyok benne hogy az is pozitív, tesztelj ne azon a pár száz Ft on múljon a nyugalmad, aztán utána szedd össze magad és koncetrálj pozitív dolgokra, gondolj a babadra hogy milyen lesz a kezedbe tartani vagy bármi ami kikapcsol és el lazít, én is ezt teszed pedig láthatod volt már egy sikertelen terhességem, de akkor se szabad félni, tereld a negatív gondolatokrol a figyelmed mindegy mivel bármivel, egy a lényeg ne engedd hogy el uralkodjon rajtad
2022. aug. 5. 13:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm Drága. Van tesztem itthon. Néha rám jön ez a nagyon durva kétségbeesés, hogy mi van, ha....


Nem tudom elképzelni az életem nélküle, hiába picike és korai. Nem tudom elhinni sem, hogy várandós vagyok..


Holnap reggel tesztelek egyet.


Ti mikor fogjátok elmondani a nagyszülőknek, családnak, barátoknak?


Nekem nagyon nehezen megy, hogy ne mondjam el, de szerernék várni legalább a 8. Hétig, de legjobb lenne a 12. Hétig várni..

2022. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!