Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 5 hetes terhes vagyok,...

Kb. 5 hetes terhes vagyok, mivel erősíthetem az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon beteges típus vagyok, mindenfélét elkapok. Az elmúlt egy évben legalább 3x voltam beteg (nátha, láz, torokfájás, köhögés).

Milyen immunerősítőket szedhetek, hogy elkerüljenek a betegségek?


Orvoshoz 2 hét múlva megyek.

Femibion 1-t elkezdtem szedni, patikában ajánlották.



#terhesség #Imnunerősítés
2022. júl. 17. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Bárcsak 1 év alatt csak 3x lettem volna beteg!

Ne viccelj már!

2022. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt már vetélésem, nem akarok kockáztatni. Amit lehetne, megtennék.
2022. júl. 17. 08:19
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy betegség miatt elvetélsz akkor az nem életre való. És amúgy is vetélés lenne!en végig csinaltam minden betegséget is az első 3 hónapban és láss csodát itt a fiam!
2022. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

A terhesség miatt a folsav, E-vitamin, Magnézium fontos.

Emellett C-Vitamin (1000 mg), D3-Vitamin (legalább 2000NE), B1-B12 (B12 az idegrendszernek jó, mikor nem voltam terhes, de sok stressz ért, érezhetően jobban lettem), Omega-3 (halolajkapszula).

Kálcium, Kollagén sem árt. Én ezeket terhesség előtt is szedtem.

2022. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin, d vitamin, bélflórát támogató étrend, mozgás. De valamilyen szinten ez genetika is.
2022. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezek szerint amúgysem eszel elég vitamint. Én 3-4 gramm C vitamint, 8000 NE D-t, multivitamint, pluszban magnéziumot és kalciumot eszek minden nap. 20 éve nem voltam orvosnál. Én magam is orvos vagyok, nem tudnak rámragasztani semmit a pácienseim sem. Még a covidot sem, pedig én aztán híresen maszkellenes vagyok.
2022. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
3-4 gramm c-vitamin rengeteg naponta és teljesen felesleges, mert nem is tud hasznosulni, plusz a veséket is megterheli.
2022. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem terheli meg a veséket. Viszont a hiánya majd feltűnik, amint elkezdenek meszesedni a kollagénképződés (aminek alapja a C vit) elégtelensége miatt a rugalmatlan erek.
2022. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Azt még hozzátenném, hogy az emberen és még néhány fajon kívül az állatok többsége megtermeli magának a C vitamint. Egy macska pl napi 5 grammot is termel magának. Rendkívül fontos antioxidáns, sajnálom, hogy ennyire elnyomják használatát. Na de a gyógyszeripar nagy biznisz.

#6 voltam

2022. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
83%
Óvatosan a vitaminokkal, mértékkel mindet szedhető a napi szintig. Az orvossal egyeztess.
2022. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!