Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy néha alig...

Normális, hogy néha alig érzem, hogy rugdos a baba, máskor pedig egész nap erősen mozog?

Figyelt kérdés
22 hetes lettem és most kezdtem el igazán érezni, hogy rugdos a babám. Viszont vannak napok, amikor rengeteget mozog, alig tudok aludni tőle, azonban van amikor alig mozdul meg. Ez így szokott lenni? Arra is gondoltam, hogy amikor ‘csinálok valamit’ és nem figyelek a mozgásokra egy pörgősebb napon, akkor is mozog csak eltereli a sok teendő a figyelmem, amikor viszont fekszek egy helyben akkor könnyebb észrevenni. Ez így van? Függ valamitől, hogy mikor mennyire mozog (gondolok itt arra, hogy rossz pozícióban ülök, fekszek, vagy valami külső behatás van, ami nem tetszik neki)?

2022. aug. 6. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Normális. Én nem tudom mitől függ, de az én fiam is ilyen volt. Egyszer ilyen napja volt, egyszer meg olyan.
2022. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor mozogsz a mozgással még ringatod is picit könnyebben elalszik , amellett nem is annyira figyelsz rá..stb Teljesen rendben van, hogy nem egyformán aktív minden nap és helyzetben.
2022. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, meg tok sok helye van:) en 25 hetes vagyok es egesz nap erzem mozogni, nagyokat rug, mondom is a ferjemnek h sokkal tobbet mocorog mint a kislanyunk mikor vele voltam terhes. Tegnap voltam uh-n, amit vegig rug-kapalt, ossze-vissza mozgott es az egvilagon semmit nem ereztem belole🤣 mondom te jo eg akkor is van olyan h igy nyomja a bulit es nem erzem? Plussz ha hozzaveszem azt amikor erzem is… sztem nem alszik egy percet se😂
2022. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!