Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » IUGR a 18. Héten volt esetleg...

19b89 kérdése:

IUGR a 18. Héten volt esetleg valakinek?+ Kevés magzatvíz?

Figyelt kérdés

Az átlagosnál lényegesen kevesebb a magzatvíz is. Az 1 hetet majdnem nőtte kontrollra, de el vagyok keseredve. Jövő héten hétfőn kell befeküdnöm a kórházba. Örülnék, ha valaki el tudná mondani mi fog történni, mert a Doktor Úr, csak azt mondta, megfigyelésre, de hogy azért készüljek fel a legrosszabbra is, mert ő nem sok esélyt lát, na itt többet nem bírtam kérdezni...,ha el kell venni, azt császárral végzik el? Haránt fekvésű a babánk, csak azért kérdezem, a másik procedúrát sajnos már olvastam, vagy beforgatják?

Nagyon szépen köszönöm, ha válaszol valaki! Ez így tudatlanul csak jobban fáj, vagy esetleg azért még tudnak tenni ilyenkor valamit?


2022. aug. 8. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon sajnálom a helyzetedet. De ha jól értem van még remény. Kívánom a legjobbakat! Amennyire én tudom ha nem marad meg, akkor meg kell szülni és nem lehet császár. De azért jobb a pozitív gondolkodás. 24. héttől már menthetőek a babák. És 26. héttől, bár extrém koraszülöttnek számít, de jó esélyeik vannak az életben maradásra.
2022. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez nem hangzik túl jól.. de remélem minden rendben lesz.


Nekem a 30. héten derült ki az IUGR - akkor 3 héttel volt lemaradva a babám. 35.héttől befektettek végig, állandó megfigyelés, nst, UH, vérvételek, gyógyszer stb. Végül időre született, egészségesen, csak kis súllyal.


Hátha te is kaphatsz gyógyszert a lepénykeringésre (nekem az okozta a növekedési elmaradást) és tud még fejlődni a babád.

2022. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Attol fugg mennyire van lemaradva. Az en kisbabam mar 11 hetesen le volt maradva majd 1 hettel, eleinte nem foglalkoztak vele, azt mondtak kesobb fogant, majd a 27.heten mar oriasi volt a lemaradas, 20 hetesnek feleltek meg akkor az ertekei. Megcsaszaroztak de sajnos 2 nap mulva angyalka lett. Korai iugr-nel sajnos nem tul jok az eselyek. Ha csak a 30.het korul kezdodik a lemaradas az meg siman belefer
2022. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztató szavakat is! Próbálom pozitívan nézni a dolgokat, de valahogy most még nehéz, holnap jobb lesz, csak össze kell szednem magam. Köszönöm szépen mégegyszer!
2022. aug. 8. 16:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elejétől kezdve le volt maradva 6 nappal, senki se írta át a 12. Heti genetikai ultrahangon minden rendben volt szintén tartotta a 6 nap kisebbsèget, majd a 2.genetikai uh mért érték már 2 héttel ( múlt hét hétfő) 20 hetes lett volna ( menses szerint), mért érték 16 hét 4 nap combcsont szerint 22mm és átlagosnál kevesebb magzatvíz volt. Ma a combcsont 17 hét 2 nap 24 mm. A fej átmérő meg kisebb lett 2mm-el?! Fogalmam sincs hogyan, de ezt kétlem. A víz pedig kevesebb az átlagnál még mindig. Szóval most azt se tudom igazán hány hetes terhes vagyok, menses szerint kb 21, első genetikai szerint olyan kb 20, mai szerint attól függ milyen csontot néznek, de comb szerint 17,2....
2022. aug. 8. 16:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a veszteségedet kedves utolsó! Köszönöm szépen, hogy leírtad!
2022. aug. 8. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
miujság azóta kérdező?
2022. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a 22. Héten elvesztettük, kènyszertartásban volt és alig maradt víz, így a szülés maradt, azonnal angyalka lett a lányunk.Remélem soha többet nem lesz ilyen élményem és senki másnak sem.
2022. szept. 11. 00:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem magyon sajnalom, en vagyok a 12-es:( en mar a 31.hetben jarok, ezuttal semmi iugr, tiszta szivembol kivanom, h legkozelebb neked is minden rendben legyen es gyogyulas a lelketeknek🤍
2022. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már picit jobb! Nagyon kedves vagy! Sok sok örömöt és kitartást kívánok a hátralévő időben és drukkolok, hogy végig minden rendben is maradjon! Mi sem adjuk fel és legközelebb remélem már végig is szuper lesz minden 😊❤️
2022. szept. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!