Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Àtlagosnál több magzatviz...

Bogyo110 kérdése:

Àtlagosnál több magzatvizet állapitottak meg valakinél?

Figyelt kérdés
31hkm vagyok màr a 2.ik uh àllapitanak meg több magzatvizet ,genetikai uh szerint a babàval minden rendben bàr hozzà tették ők se làthatnak mindent.Nàlam is minden rendben cukrom jo vérképem jo!Volt valaki aki igx volt terhessége alatt es mégis minden rendben zajlott.Aggodom!
2014. nov. 5. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ha az baj lenne akkor.mondtak volna,hq tobb az nek jelnt gondot sztem csak ha kevesebb. de azert kerdezz majd ra
2014. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ràkérdeztem de annyit montak hogy az esetek 60%ban nem tudjàk megmondani csak a szülést követően derűl majd ki hàt köszönöm montam
2014. nov. 5. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is több volt. De a doki nem aggódott,ezért én sem foglalkoztam vele .

Azóta 3 és fél éves teljesen egészséges

2014. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsit több akkor ne aggódj, semmi jelentősége nincs. Legtöbbször nem a babával van gond, sokszor terhességi cukor jele, de annak más tünetei is vannak és gondolom nézték is Neked.
2014. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem, a 26. héten.

Az őrületbe kergettek, hogy biztos nem működik jól a hólyagja-veséje stb.

Volt két extra UH, de azon kívül hogy sok a víz, semmi egyebet nem tudtak megállapítani.

Aztán persze kiderült, hogy semmi komoly, csak emelni kellett a pajzsmirigy gyógyszer-adagomat....

Azóta már 5 éves a nagyfiú.

2014. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erdekes hogy ezzel kapcsolatba nem tudnak a dokik semmit mondani csak hogy lehet hogy.... aztân meg persze hâl istennek semmi
2014. nov. 6. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!