Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnatok segiteni ha most...

Tudnatok segiteni ha most megyek csutortokon 12 hetes uhra akkor mikor kell a nogyogyaszhoz menni vagy kinek kell a labor eredmenyeket oda adni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihez mész a genetikaira? Kihez jártál eddig? Aki a terhesgobdozasodat viszi, őt kell felkeresned az eredmennyel
2022. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sztkban voltam terheseg meg allapitason o kuldot 12hetes uhra
2022. aug. 9. 22:10
 3/11 A kérdező kommentje:
amugy mast nem mondot se o se a vedono
2022. aug. 9. 22:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Helyileg hol? Ugyanis mindenhol eltér a rendszer.

Nálunk pl terhesség megállapításkor adtak időpontot vissza a terhesgondozóba. Az uh időpontot meg én kértem, a szerint amit a doki/védőnő mondott hogy mikorra kérjem. És au uh utáni terhesgondozásra vittem magammal. Meg a védőnőhöz is amikor mennem kellett.

2022. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. Heti genetikai uh eredményét a terhesgondozást elejétől vivő nőgyógyásznak kellett elküldenem, bár az is igaz én magánba járok. Ha van elérhetőséged az sztk-s orvoshoz őt keresd fel, hogy el kell-e neki küldened illetve mikor kell menj (itthon ez 4 hetente kontrollt jelent) ha neki nincs kontaktja akkor hívd az sztk-t. :)
2022. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
cegleden nekem ra irta a papira hogy augusztus11.en 12hetes uh nem mondta h kerjek akkora idopontot vagy kellet volna?
2022. aug. 9. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok szakértő, mert első terhességem, de nekem a 12. Heti uh az genetikait takar, nálunk Pesten pedig arra állami kórházba is időpont kell, vagyis gondolom ugyanis nekem most a 3. Genetikai uh-ra ami már tb alapon fog menni kérni kellett időpontot. Az első trimeszteri genrtikai uh q 12-14 hét között kell megtörténjen. Szerintem nézz utána q Ceglédi kórház oldalán ennek, biztos van valami infó, ha nincs hívd fel őket. Ha én értek félre valamit, ne haragudj 😳
2022. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hat koszonom a valaszokat ,de mar en vagyok ossze zavarodva h mi merre
2022. aug. 9. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez segít nekem ezeket írta le a doki.


Labor 1 trimeszter 12. Hétig (nagylabor, vércsoport ellenanyag szűrés,hepatitis b és szifilisz szures) + vizelet


Labor 2 trimeszter (cukorterheles, vérkép, vizelet fehérje)


Labor 3 trimeszter (nagylabor és vércsoport ellenanyag szűrés)


A labor beutalo a kiskonyv 5. V 7. Oldala azt hiszem, amit a haziorvossal le kell pecsételtetni)


Genetikai uh


1 trimeszter 12-14 hét között (én kombinaltan voltam fizetősen, ott a 3 leggyakorib genetikai szindrómara néztek, uh plusz vérvétel)


2 trimeszter 18-20 hét között anatómiai felmérés


3 trimeszter 30-32 hét között

2022. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felül pedig 4 hetente terhesgondozás
2022. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!