Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok véleményt köszi?

Mondanátok véleményt köszi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 12:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2011. okt. 26. 12:47
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Szép-Szép, DE 110.000ft és 10kg az nem könnyű babakocsi, ha már ennyi pénzt szántok rá (sztem felesleges) akkor mindenképp könnyű babakocsit nézz
2011. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Titi tritont nézd meg.



ez nekem se tetszik nem az ára mert az magánügy de ez nekem nagyon városi plázakocsinak tünik.

2011. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de jónak tűnik.

Bár én találtam hasonlót, amivel nagyon elégedett vagyok, kb. negyed árban, de ha ennyit akartok rá költeni, akkor persze oké.

Tetszik, hogy a hátsó kereke nagyobb, így könnyebb vele közlekedni (és hogy bolygósítható - nekem ez praktikusabb a kanyarodásnál). Jó, hogy a tolókar egyben van és állítható.

2011. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az probálok,de nem tudom milyen legyen mondjuk nekünk ez az ár a felső határ.
2011. okt. 26. 12:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jól látom ez csak sport kocsi.Hát én biztos nem adnék ennyi pénzt egy sportkocsiért.Ha sportkocsit akarsz venni nézd meg az anix.hu-n:EasyGo Loop sportbabakocsit nekünk ilyen van és nagyon szeretem.
2011. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam hasonlót. Nem trendi-ha lehet ezt írni, csak egy bajom van vele. Nekem szimptikusabbak azok a babakocsik, aminek sportrészében is kicsit jobban van védve a gyerek. De ezt a véleményt sok ember biztosan nem osztja...
2011. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

megnéztem külföldi oldalakon a teszteket meg vevö infokat.


nagyon jókat írnak róla.


10 kiló igen is egy kombi kocsinál nagyon könnyü. kombi kocsiknál nem is lehet nagyon sokkal kevesebb mert akkor már nem stabil. nekünk 12 kilós a kombi kocsink és az is még könnyü. a jóminöségü kombi kocsik nem túl könnyüek.


ehhez viszont ahogy nézem nincs az árban a mózes azt plusszban kell megvenni. habár az ilyen kocsikhoz lehet külön merev mózest is és puha mózest is amit az ülésre teszel rá.


szerintem ez egy nagyon jó kocsi.


a súlyra még annyit, hogy vannak nem kombi kocsik, na azok könnyüek de kombiban talán a bugaboo kocsik amik olyan 9 kiló körül vannak és jóminöségüek.

2011. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nagyon jóóóó!


De kár,hogy a mózest még pluszba meg kell venned,mert az úgy sok!Egyébként nagyon jó kocsi.

Nekem ilyenem volt,és imádtam:


[link]


nagyon hasonlít csak 3 kerékkel...én 120 ezerért vettem anno hordozóval mózessel együtt.

2011. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én írtam már hogy jó.


most nézem, hogy a mózes benne van az árban.


ami még nagyon nagyon szuper, hogy ha összecsukod össze klappol.

vagy is nem nyilik ki ha utánna felemeled.


a mi kombi kocsink szétnyilik és így egybe kell fogni mikor pl autóba beteszzük, és ez mégnagyobb erölködés.

a könnyü kocsink nekünk is egybe marad.

2011. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!