Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kórházban csinálják a 12...

Ha kórházban csinálják a 12 hetes utrahangot,az ingyenes?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 05:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, TB-re megy.
2022. aug. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szuper,köszi.3 éve magánba 40 ezer volt.😬

Most is magánba járok,csak ez a doki nem csinál genetikai ultrahangot.

2022. aug. 12. 06:00
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
A kombinált tesztért kell fizetni ( uh + vérvétel ). , kb 20 e Ft alatt van . Vagy kiváltható más teszttel pl Prena,Nifty stb de az jóval drágább , viszont magzati DNS-t vizsgál . Én ebben jobban bíztam !
2022. aug. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha lombinált tesztet is kérsz mellè ès ha lehet egyáltalán ( mert nem minden kórhàzban lehet), akkor ott is fizetni kell èrte, csak az UH ingyenes


Más tesztet nem tudom lehet-e kórhàzban ( prena, nifty panoráma)

2022. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én biztosan nem a 12.heti genetikai teszteken spórolnék, az fix.
2022. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ingyenes, de kell hozzá beutaló.
2022. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mivel a magán dokim nem csinál ilyen vizsgálatot,így kénytelen vagyok a területi kórházba menni.Ő mondta így,hogy majd időpontot kell kérni.Nyilván nem sporolok ilyeneken,de 3 éve a 40 ezret kicsit sokallom.
2022. aug. 12. 11:23
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Én semmi pénzért nem csináltattam volna tb alapon a 12.hetes genetikai uh-ot,amiket hallottam róla.

Egyébként igen ingyenes az uh, a kombinált tesztért kell fizetni, ha szeretnéd azt is csináltatni.

2022. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Alapból igen, ingyenes. Amint már írták is, abban genetikai nincs benne (ez ugye nem kötelező de erősen ajánlott teszt), plusz a legtöbb helyen kísérő nem mehet be (apuka sem), és olyat is hallottam, hogy a monitor nem volt az anya felé fordítva, tehát ő semmit nem is láthatott az egészből. Nyilván nem mindenhol van így államiban sem, de arra jó felkészülni, hogy lehetnek ilyen körülmények is.

Nem tudom hol laksz, mi a Hepinet-nél voltunk, az kb a legolcsóbb magán a piacon és teljesen meg voltunk vele elégedve, férjem bejöhetett, szép volt a kép, kedves a szonográfus. Itt 40 az UH plusz a genetikai, sima UH 2600. Több városban van rendelőjük.

[link]

2022. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Miket hallottál 8asm
2022. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!