Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárga véres hányás? Nagyon félek?

Sárga véres hányás? Nagyon félek?

Figyelt kérdés

Nagyon félek. Arra keltem, hogy nagyon hányjngerem van, aztán fürödni készülődtem, de éreztem, hogy valami nem oké..

Hánytam kevés mennyiségű keserű sárga színűt.. Majd még egyzer, aztán már véres volt. Minden alkalommal véresebb lett. Nagyon félek ez mitől lehet? Más is járt így?

Első vizsgálatra 25-én kell mennem, akkor leszek a 8. Héten 7+5....


Mit csinlájak? Ez normális?


26 éves egészséges nő vagyok.


2022. aug. 15. 07:37
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Élénkpiros színű volt és keveredett a hányással. Bocsánat ez nagyon undorító.

Lehet baja a babának?

2022. aug. 15. 07:38
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
A keserű, sárga színű valószínűleg epe. Hogy lenne már ez normális vérrel? Hívd fel a háziorvosod.
2022. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, de arra tudok gondolni, hogy annyira erőlködött a testem, hogy valami elpattanhatott. Alig eszek, nincs mit kihányni.. Mindentől undorodok, egész nap émelygek.
2022. aug. 15. 07:48
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elpattant valami, illetve az erőlködéstől vérzett, de azért menj el orvoshoz.
2022. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Igen, 8:00kor telefonálok. :(
2022. aug. 15. 07:54
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Biztos úgy van ahogy gondolod, de legalább egy telefont ejts meg mindenképp. Amúgy azt elfelejtettem mondani, hogy szerintem ez így ebben a formában nem jelent veszélyt a terhességedre, max akkor ha nem áll el a vérzés, de az meg eleve rád is veszélyes. 1es voltam.
2022. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Drágák vagytok, hogy segítetek!


Az a baj, azt nem tudom, ha nem áll el.. Gondolom én.


Biztos ami biztos telefonálok :( de még nem mondtam el senkinek.. Fura lesz.

2022. aug. 15. 07:58
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
Háziorvos vagy ügyelet.
2022. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, az a veszélye hogy nem tudod elállt-e. De biztos vagyok benne, hogy az esetek többségében eláll, és nem vezető halálozási ok a huszonéves emberek körében 🙏 Ezt úgy értem, hogy nyugalom, minden rendben lesz. Én alulról véreztem anno terhesség alatt (időnként), meg az orromból. Könnyebben elpattannak ilyenkor a hajszálerek.
2022. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Sikerült felhívni de csak sírva tudtam elmondani, hogy mi a baj. Mint egy gyerek.. Nagyon szégyenlem magam. Azóta is sírok....... Ez nagyon kellemetlen.
2022. aug. 15. 08:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!