Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még valaki akinek...

Van itt még valaki akinek Milgamma N-t írt fel az orvosa terhesen? 23 hetes terhes vagyok és napi kétszer egy szemet írt fel állkapocsízületi gyulladás miatt..

Figyelt kérdés
Igazából csak arra lennék kíváncsi, hogy akinek szednie kellett annak a babájával minden rendben lett-e végül? Interneten azt olvasom mindenhol, hogy nem ajánlott terhesen a túlzott B vitamin miatt :( Köszönöm előre is a választ!

2022. aug. 15. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne szedd.

Hülye doki a hülye egyetemével azt hiszi, hogy ért hozzá.

2022. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg a legjobb magándokinál voltam a városban, aki szerint nyugodtan szedhetem,sőt muszáj, hogy helyrejöjjön az állkapcsom, már nem tudom mi tévő legyek komolyan..:(
2022. aug. 15. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Én is inkább veszélyeztetném a babám a tartóyan fennálló gyulladásos állapottal, minthogy beszedjem az orvos által javasolt szert, mert ha a zinterneten azt írják, akkor sz természetesen üti az orvos véleményét.

Nem tudod, mi tévő legyél? Ajánlom a döntéshez a kiszámolót, az elég tudományos módszer neked. Vagy esetleg nézd meg, a horoszkópod utal-e erre valahogy.

2022. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az internet alatt a betegtájékoztatókat értettem,már múlt hét óta szedem az előírtak szerint, csak megijedtem és gondoltam rákérdezek, hátha van itt olyan, aki hasonlóan milgammát szedett és minden rendben volt a babájával..Tudod amikor már mindenféle betegség közbejön (túl vagy már antibiotikus kezelésen stb)és aggódsz a babádért akkor jól esik egy kis megerősítés, ezért is írtam ki.

Amúgy ez volt a betegtájékoztatón, ezért ijedtem meg:

A terhesség és a szoptatás időszakában 25 mg-ot meg nem haladó napi B6 vitamin fenntartás nélkül alkalmazható. Mivel a készítmény kapszulánként 90 mg B6 vitamint tartalmaz, terhesség és szoptatás idején alkalmazása nem ajánlott

2022. aug. 15. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagyis nem tilos, csak nem ajánlott - értsd: ráírják, mert sok idióta szedné összevissza saját eszétől.

Az orvos tudja, mit csinál.

2022. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Endre papa válasza:
Szerintem napi 1 tabletta nem nagyon árthat a csöppségnek, de a gyógyulást elősegíti.
2022. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!