Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt orrdugulás? M...

Terhesség alatt orrdugulás? Mitől lehet ? Mit csináljak ?

Figyelt kérdés

Elég zavaró mert nem kapok az orromon levegőt, így a számon veszem de az meg kiszárad..

Tudom kicsit vicces ez de tényleg nem valami jó😬



2022. aug. 16. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 2 hónapig volt. Azt mondta a dokim, hogy gyakran jár terhességgel együtt az orrdugulas és az ízvesztes. Kanyarban sem volt a covid akkor
2022. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha nagyon rossz, hatóanyagos orrspray is mehet, de azzal vigyázni kell, csak ha tényleg nem kapsz levegőt. Tengeri sós orrspray javíthat a helyzeten.

Nekem is volt, harmadik trimeszterben horkoltam is, szórnyű volt.

2022. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2022. aug. 16. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is segített javarészt a tengervizes orrspray. Amikor nem, akkor éjszakára Nasivin babyt csepegtettem. De csak végszükség esetén 😊
2022. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Terhesség alatt teljesen normális és gyakori. Normál orrsprayt lehet használni, helyileg hat, de figyelni kell rá, mert könnyű rászokni
2022. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg próbáld ki, van készülék amivel otthon át lehet mosni sós vízzel az orrjáratokat:)
2022. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Nálam elég kora terhességtől fennáll. Azt találtam neten, hogy többek közt az orrnyálkahártya is megvastagodik, ez az oka.

Tengervizes orrsprayt használok néha, ha nagyon idegesít.

2022. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!