Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokkal előbb jött meg a...

Sokkal előbb jött meg a kelleténél, ez vetélés vagy rendesen megjött? (olvass lejjebb)

Figyelt kérdés

2-3hete voltam utoljára a párommal, azóta történt egy kis probléma, nem részletezem...

jövő hónap elején kéne megjönnie, de most 3-4napja volt egy kis vérzés aztán másnap nagyon sok, és nem piros hanem szinte feketés. ez tartott mostanáig..odalent fáj mindenem, mintha izomlázam lenne és nagyon szédülök (akkoris ha nem hirtelen állok fel)

szedtem 3 évig antibébit, 2 hónapja hagytam abba...nem védekeztünk, belátom...

de ez lehetett vetélés?

akkor voltunk együtt amikor elmúlt az előző menstruációm.


2010. szept. 24. 00:12
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és pici szemcsés darabkák is voltak. a végefelé meg már olyan áttetszőbb, "vizesebb"...
2010. szept. 24. 00:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha vetélés lett vna, az inkább a várt mensi után következik be vérzéssel, nem előtte, mivel előtte még be sem ágyazódik (teljesen). De egy késett, erős mensi sem jelent vetélést, csak nagyon ritkán.

Lehet, h csak egy kis "zavart" okozott, h abba hagytad a gyógyszert.

2010. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor én abba hagytam a fogamzásgátlót, akkor nekem is sokkal erősebben volt meg, és sokat fájt az alhasam. Sőt az ovulációs időszakokat is nagyon megéreztem (hasfájás).


Végre dolgozik a petefészked és ez így van rendjén! :)

2010. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!