Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mar egy jo par napja...

Ha mar egy jo par napja szurkes feketes folyasom van (pici fekete makos pontokkal), amit egy napos elenk piros verzes elozott meg, lehet hogy veteles?

Figyelt kérdés
A doki szigoru agynyugalmat irt elo, Prontogest injekcio, a Hcg-m szerencsere nott, de ez a folyas folyamatos. Lehet hogy lassacskan elvetelek? Amugy hetfoig varnom kell, akkor lesz uh. Ma vagyok 6 hetes es nem gorcsolok.
2011. nov. 11. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szürkés fekete folyás?
2011. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Méhenkívüli?????
2011. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kávézacc szerű folyás a méhen kívüli terhesség jele.
2011. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lombikos vagyok, 2 embriot kaptam vissza. Az lehet, hogy csak az egyik lett mehen kivuli? A lombik ellenere is lehet, hogy a mehbe valo beultetes ellenere kisodrodik a petefeszekbe az embrio. Azert kerdezem, hogy lehet-e, hogy csak az egyik, mert a Hcg-em nagyon szep magas, es a verzes utan meg nott is.
2011. nov. 11. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
A hcg a méhen kívüli terhességnék is megemelkedik.
2011. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a hcg emelkedhet a méhen kívülinél is! Szegény barátnőmnek is felvándorolt a petevezetékébe, elvették tőle a babát:(

Nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen!

Remélem a szuri megtartja a babát!

2011. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lett mehen kivuli, van egy 6 mm-es embrio, mar lehetett latni a szivdobogast. Viszont a mehlepeny levalt egy kicsit, ezert volt a verzes. Most 10 nap mulva meg kell ismetelni az uh-t.
2011. nov. 14. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, basszus, akkor nagyon sokat pihenj, és olyat egyél, hogy lágyat kakiljál, nehogy erőlködni kelljen!

drukkolok, majd írd meg mi lett, remélem mosoly:)

2011. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen en is odafigyelek a kajalasra. Nekem a kiwi sokat segit. Ha minden nap megeszek 1-et, akkor nagyon jol tudok menni. Ajanlom mindenkinek!
2011. nov. 15. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!