Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek gond lehet?

Szerintetek gond lehet?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok. Eddig nem volt körmöm, viszont most lesz az esküvőm és gondoltam, hogy megkérem a körmösömet, hogy lakkozzuk ki a kezem és lábam (sima körömlakk). Ki is lakkozta, kinyitotta az ablakot, ajtót teljesen, de így is elég erős volt a szag. Szerintetek ez okozhat gondot? Tudom, hogy ‘mostmár mindegy’, de izgulok. Többet nem fogom lakkozni és eddig sem lakkoztam.

2022. aug. 19. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mia az anyám gond lenne??? Gondolkodj már légyszi!ennyire nem lehetsz buta liba!
2022. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi bajod/bajotok lenne a körömlakktól?
2022. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Kezdem érteni, és igaza van a kutatásoknak. 1970 évektől csökkent az embereknek az IQ-ja.

Itt a gyk-n pedig igencsak magas azok száma akik terhességgel arányosan elvesztik a józan paraszti eszüket.. 🤦‍♀️

2022. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

1

De igen, pont ilyen buta.

2022. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám,hogy az a mennyiség gondot okozna egy majdnem félidős magzatnál. Fogtechnikus vagyok,kolléganőim egészséges gyerekeket szültek,pedig ott aztán vannak "illatok" és erős szagú vegyületek!
2022. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem,miért kell egy aggódó kismamát így leszólni......
2022. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Azért, mert egyrészt bunkók, másrészt pedig, hogy a #3 válaszoló gondolatmenetét idézzem, a ‘70-es évektől csökkent az emberek IQ-ja és nem érzik, hogy így nem illik embertársunkhoz szólni.
2022. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!