Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok kávé, energiaital mit...

Sok kávé, energiaital mit tesz a pocakban a babával?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem tesz jót neki. Felélénkíti őt is. Ha majd megszületik és ordít, mert nem jut hozzá a koffeinhez, ne csodálkozz.

A narkós mamák babáit is hosszasan tudják csak leszedni a kábszer okozta függőségről. És nyilván a koffein nem okoz ilyen mértékű függőséget, mint mondjuk a heroin, na de mégis..szóval ésszel please.

2022. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 P.O.C. válasza:
92%

Hát nem fog Superman -ként megszületi tőle az biztos.


[link]

2022. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Ha valaki akkora gyökér, hogy terhesség alatt ilyenek fogyaszt, az szégyellheti magát és inkább ne is vállaljon gyereket.

Én dohányoztam, vagyis nem napi 2 dobozt szívtam de cigiztem és mikor elterveztük, hogy baba lesz egyből letettem.

Nem igaz az, hogy nem lehet letenni csak folyamatosan…

Ha akarsz rágyújtasz ha nem nem.

Ennyi.

Ugyanez vonatkozik minden másra.

2022. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is elnyomtam az utolsó cigit, amikor gyereket vártam.
2022. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, hogy miért kell egyből ítélkezni ...


Azért mert érdekel a hatása valakit, automatikusan miért következik az, hogy csinálja is ? A cigi hatása engem is érdekelt, mit árt pontosan, hogyan hat rá, pedig sosem voltam rendes dohányos...terhesen rá sem nézek.

2022. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Pörögni fog
2022. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Ne igyál ilyeneket terhesség alatt. Akár szív gondok is lehetnek a babánál majd, max. egy cappuccinó, vagy tejes kávét igyál. Az energiaitalról meg állj 🚫 le azonnal.
2022. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Napi 200 mg koffeint lehet bevinni, ez 2-3 kávé (attól függ milyen erős) vagy 2 doboz energiaital. Ennél több már valószínűleg káros lehet, inkább ne kockaztasd, ennyi koffeinel bőven ki lehet bírni a napot.
2022. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
És aki leírja az orvosi ajánlást (#9) az is le van pontozva 😂🤣. Komolyan ennyi frusztrált mamatankot.. Azért a sok kávé és energiaital meg a napi két tejeskávé között van néhány árnyalatnyi különbség. De hát itt csak a mindent vagy semmit.
2022. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

"Az energiaitalról meg állj 🚫 le azonnal."


Szegény kérdező nem is írta, hogy ő iszik e egyáltalán...

2022. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!