Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+5 hetes kismama vagyok. Ma...

10+5 hetes kismama vagyok. Ma elég sok barnázásom van. Görcsök nélkül is lehet probléma a babával?

Figyelt kérdés
Eddig a terhességem kezdetétől barnázok, az orvosom is tudja. Duphastont szedek rá már 5 hete. Vasárnap voltam ultrahangon, jó szívműködése volt a babánknak. Ma az átlagosnál több a barnázás, és aggódom. Náthás is vagyok, ez is aggaszt, hogy nem lesz-e baja.
2010. szept. 24. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetesen volt barnás-darabos bevérzésem, egyáltalán nem görcsöltem, semmi egyéb nem volt, de befektettek a kórházba egy hétre. Nálam a méhlepény teljesen fedte a méhszájat, ez lehetett a probléma. Feküdnöm kellett és szinte mindentől eltiltottak, a 18. héten "keltem fel". A terhesség első 12 hetében Utrogestan kúpot használtam.

Ha vigyázol magadra és az orvosodat is tájékoztatod mindenről, nem hiszem, hogy baj lenne.

27 hetes km

2010. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Múlt héten (9 hetesen) én is voltam négy éjszakát kórházban vérzés miatt. Azóta feküdnöm kell. Most vérzés nincs, csak ez a fránya barnázás. Az normális, hogy így a 10. héten nincs semmi tünetem?
2010. szept. 24. 14:54
 3/3 krisztina27 ***** válasza:
Szia! Normális, hogy nincs tüneted nekem már a 8. héttől nincs semmi, és minden rendben van a babóval. Az eredeti kérdésedre válaszolva pedig létezik olyan, hogy nem érzel semmit és elhal a baba én így vesztettem el az elsőt barna folyás aztán kórház ott pedig a döbbenet, és nem fájt semmim még csak nem is véreztem előtte. De nem akarlak elkeseríteni nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen nagyon vigyázz magadra. 13+1 km
2010. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!