Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diabéteszes kismama vagyok,38....

Diabéteszes kismama vagyok,38. hetes, és tegnap is ma is megittam két-két dl light kólát, lehet belőle probléma? Ugye ettől még nem lesz baja a picinek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban nincs cukor úgy tudom.
2009. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz tőle. Én is néha iszom light kólát, kb havonta 1szer egy fél litert mert nagyon jól esik hogy édes és se cukor se CH nincs benne. Ennyitől nem lesz bajuk a kicsiknek. Ne aggódj!

Sok boldogságot a terhesség végére, nemsokára már a karodban tarthatod a babádat!

32 hetes kismami

2009. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, nekem is terhességi diabéteszem van! Kitartás lassan azt eszel amit csak akarsz! :)
2009. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,nem lesz semmi baja a babának!Ha éppen ezt kivántad,akkor egészségedre!:)))

2009. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!