Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elesett a felesegem, de...

Ha elesett a felesegem, de nem tortent semmi, eshetett baja a babanak?

Figyelt kérdés

26 hetes a felesegem es elesett, hatulrol megloktek es elore esett, a hasara… bementunk a korhazba, nem lattak semmi pronlemat es a felesegem se verzett es hasa se fajt. A gyomrat fajlalta par oraig. A baba nagyon mozgott egyebkent.


Ha ugy tunik nem tortent baj, akkor valoszinuleg tenyleg nem esett baja a babanak? Aki megvizsgalta ugyeletes orvos nem volt tul jofej, mondta h nem kellett volna elesni (hiaba mondtam neki h hatulrol lokte meg veletlenul vki, az egesz egy szeremcsetlen baleset volt) es hogy a babanak biztosan semmi baja nincs e az majd csak szulesjor derul ki.


Elofordult mar vkivel ilyen esetben, h nem latszik semmilyen problema aztan megis baja lett a babanak?


2022. aug. 24. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj, ne aggódj. A babát védi a hasfal, a méh izomzata, a sok magzatvíz, ami összenyomhatatlan, ergo a baba meg se tud ütődni. Ha nem látták UH-n, hogy bármi baj lenne (mondjuk levált a lepény), mozog, nincs vérzés, akkor ettől biztosan nem lesz baja.
2022. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz! Én 30 hetesen estem egy óriásit, mi is bementünk a kórházba. Ott aznap volt egy UH, másnap pedig NST (azért másnap, mert engem viszont egy törés miatt műteni is kellett). A nővérek azt mondták, hogy nagyon ritka, hogy a magzatnak baja legyen egy eséstől, vagy ütéstől. Az ügyeletes orvostól én is megkaptam, hogy "nem kellett volna elesni", ez nekem is rosszul esett.
2022. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a feleség már megkérdezte egyszer. Még mindig nem nyugodtatok meg? Megértem, hogy paràztok, de most ez a néhány válasz segít?
2022. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kerdezte meg a felesegem, ez tegnap tortent azota is egyutt vagyunk, nem tette fel ezt a kerdest, bar szerintem mas kerdest se, o vszeg eleteben nem hasznalta meg ezt az oldalt. En is most eloszor
2022. aug. 24. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a sztori volt pedig.. ugyanúgy előre esett, mert hàtulròl meglökték és utána a gyomrát fájlalta. Elég nagy egybeesés. Hiába nyugtattàk a valaszolòk, hogy nem lesz semmi baj.
2022. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!