Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 hetesen hasszúrka?

6+4 hetesen hasszúrka?

Figyelt kérdés

Üdv.


6+4 hetesen olyan erős hasszúrkálásaim vannak az elmúlt 1 hét óta, olyan napi 4x5 percig, hogy a végén már sírvafakadok, pont ott nyíllal, ahova beágyazódott a gyermek.


A nőgyógyász szerint ez rendben van, amíg nem vérzek, de nekem ez így nagyon furcsa.


Más is tapasztalt ilyet?



Egyébként nincs más tünetem, tehát reggeli rosszullétek, meg hányinger/szagérzékenység/mellfeszülés, semmi.

Remélem, hogy ez nem jelent vetélést.


2022. aug. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ja, nyilván a nőgyógyász a hülye, hogy is értene ehhez...
2022. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, és nem ott szúrkál, ahova beágyazódott, hanem a méh tartó szalagjai nyúlnak.

21 hetes vagyok és még most is érzek ilyeneket viszonylag gyakran.

2022. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2022. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A méhszalagok nyúlása okozza nem a gyermek, aki maradjunk annyiban jelenleg embrió 🙂. Változik ilyenkor a test, ennek vannak tünetei. Az orvos elmondja, hogy mi az, ami nem normális. Relax.
2022. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs olyan valaha volt terhes nő, akinek nem volt hasszurka. Legfeljebb nem fakadtunk sírva tőle.
2022. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!