Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen elmultak a hasszurka...

6 hetesen elmultak a hasszurkalos fajdalom, bajt jelent?

Figyelt kérdés

Meg 3 het mulva kellene visszamennem az orvoshoz de addig nem hiszem h kibirom.Felek h valami baj lesz,vagy mar nincs is ott,es ez majd csak 3 het mulva derul ki.Eddig szurkalt a hasam,de mar 2 napja alig erzem,tegnap egyaltalan nem szurkalt.Olvastam h a szalagok tagulnak de akkor miert maradt abba?

Ugye eszreveszem h mar nwm lenne a hasamban?


2016. febr. 22. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhességnek nem kötelező velejárója bármi tünet is. Valamint vannak tünetek, amik rövidebb-hosszabb idő után elmúlnak. Jellemző, hogy az első trimeszterben meglévő tünetek, már a másodikban nincsenek jelen. Illetve a harmadikban újak jelentkezhetnek. Semmi baja nincs a picinek nyugi. Természetes, hogy nem végig érzed a hasszurkát.
2016. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden terhesség más, egyáltalán nem biztos, hogy bajt jelent, ha elmúlnak a tüneteid, figyeld meg egy pár napon belül majd újra előjön. Ha nem az sem baj, akkor te jobban viseled. De ha annyira aggódsz menj vissza hamarabb, valami ürüggyel. Nekem volt már rossz tapasztalatom, nem írom le mert nem akarlak megijeszteni, de nem kell a legrosszabbra gondolni, mert ha aggódsz azzal csak bajt csinálsz.
2016. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden rendben van ne aggódj. Tudom nehéz de ne izgulj. Ha nagyon izgulsz nézesd meg magad. Az első terhességemmnél semmi tünetem nem volt. Soha! Most a másodiknál egyenlőre örülök, hogy túl éltem az első pár hetet. Nálam is múlnak már a rosszullétek hála a jó égnek! 12 hetes kismami
2016. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jonni fog meg a hasszurka ne aggódj. Vannak napok amikor van ,van amikor nincs. Nekem inkabb a 7.hettol jott ,es meg most is vannak bar kicsit kevesebb. Neha meg nagyon erősen szúr ,az elso par heten nem is volt olyan eros.

12hetes vagyok.

2016. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!