Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel isszátok a vizet? Már...

Mivel isszátok a vizet? Már hányingerem van tőle.

Figyelt kérdés
Sokszor konkrétan megiszom és jön is vissza.
2022. aug. 29. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
A citrom lugosito, pont a savassag ellen jo.
2022. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gyümölcs teát főzz le nagy adagban citrommal max, édesítés nélkül. A málnalevél tea pl jótékonyhatású első és harmadik trimeszterben, de a rendes minőségi, nem gyümölcs ízesítésű fekete teák, hanem az igaziak azok nagyon jók. Most rengeteg gyümölcs van még, piacon tudsz venni almát, körtét, szőlőt, fügét, szilvát, barackot, meg amit szeretsz és sütőben cukorral fahéjjal megsütöd, és sült teaként elrakod, de ha nem nagy mennyiséget csinálsz, akkor befőttes üvegbe hűtőben tudod tárolni, és forró vízzel mint egy sima teát tudod inni, isteni, ha gondolod a cukrot hagyd ki.


Nekem amúgy semmi ilyen nem vált be, hogy citromos vagy gyömbéres víz, szóval megértelek…

2022. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Áztattam már gyümölcsöket vízbe, nekem nem jött be ízre.

Esetleg ezt a citromos megoldást megpróbálom, de akkor úgy hogy 2 literes vízzel csinálom. Nincs bajom a savanyúval összességében.

A szódabikarbónàs megoldásról hallottam, de most a fő kérdés a víz ízesítése. Persze a jó ötletek mindig jól jönnek. Viszont a szódabikarbóna gyomor problémákat is tud okozni.

Ezt a sült teát kifogom próbálni, jól hangzik.

2022. aug. 29. 17:48
 14/17 anonim ***** válasza:
Citromos víz, tea
2022. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a xixo teát tudtam meg inni, enyhén be hütve
2022. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én a zöld kupakos (enyhe bubis) ásványvizet sokkal szívesebben megiszom mint a simát vagy a csapvízet. Lehet, hogy nálad is csak ennyin múlik!

Mindent kívánok ami ízesített és szénsavas, leginkább az üdítőket, kolát pokolian, gyümölcsleveket a fent trükkel is próbálom limitálni a fogyasztásukat.

Vagy amire még rászoktam az az Aldiban kapható szintèn enyhèn szénsavas 0.5 l kiszerelésű almalé. 6-os pakkokban hordom haza :D

2022. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért szeretem mert nincs tele mindennel, természetes almalé és szénsavas ásványvíz keveréke. Az itthonit nem talalom a neten de ez a kinti megfelelője:


[link]

2022. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!