Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes uh-on kisfiúnak látta...

12hetes uh-on kisfiúnak látta a doki.Abból gondolta,hogy lát ott egy kis , maszatot".Szokott változni?Kisfiúból kislány?

Figyelt kérdés
Ő is mondta nem biztos,de ő annak gondolja.Örülünk a kisfiúnak.🥰Van már egy kis pasim ő 3éves.🥰
2022. aug. 29. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ettől még lehet lány is, de az én dokim 14 hetesen megmondta, hogy fiú, mutatta is miből gondolja, azóta is fiú, 26 hetes vagyok :)
2022. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Változhat. Nővéremnek legelsőre kisfiút láttak, aztán később (a következőn, azt hiszem), hogy mégis kislány.

Szóval lehet változás

2022. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Előző vagyok, lehagytam, hogy boldog baba várást! 😍😍
2022. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vàltozhat. Nővéremnek kettő doki is kisfiút mondott, a második genetikain derült ki, hogy mindketten tévedtek :)
2022. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen biztosra fiút mondott. Valóban az lett. De valószínűleg csak azért mert pont jól feküdt, így jól látható volt. De ismerek olyant, akinek végig fiút mondtak, de szülésnél derült ki, hogy lány lett. Szóval bármi lehet. Én még nem venném 100%-nak. Nekem hiába mondta a doki biztosra, nem éltem bele magamat.
2022. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🥰
2022. aug. 29. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, milyen géppel nézték: állami kórházban egy pusztulat géppel, vagy magánban egy klasszisokkal komolyabb géppel, sokkal nagyobb alapossággal. Meg az sem mindegy, maga az orvos mekkora szaktekintély.
2022. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!