Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki hasonló helyzetben?...

Valaki hasonló helyzetben? Többi lent

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, kb 1 hete nagyon keményedik, feszül a hasam, nem alul, inkább felül a köldök felett. Reggel még semmi gond nincs, de napközben ha többet állok, vagy megyek (nem sokat, pár száz métert), már érzem is, hogy keményedik, feszül. Ha fekszem, akkor nincs semmi gond. Szedek 3x2 magnerotot.

2 hete voltam nődokinál, minden rendben volt.


2022. aug. 30. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb nekem is ennyi idősen kezdett keményedni a hasam. Ha pihentem, elmúlt. Nem tartott a terhesség végéig, idővel elmúlt, csak a legvégén jött elő megint. Probléma mentes terhesség volt, időben született a fiam. A magnézium szedése fontos ilyen esetben.
2022. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én magneb6ot szedtem, a védőnő azt mondta, 4x2t szedjek nyugodtan, 36. héttől úgysem szedhetem
2022. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!