Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első baba császáros...

Akinek az első baba császáros lett mesélne a második baba szüléséről?

Figyelt kérdés

11 éve szültem, fájásaim voltak de nem tágultam. 21 óra vajúdás után császároztak. Most ismét babát várok( 16. hétben vagyok) Azt mondta az orvos hogy ha beindul a szülés akkor most már ha 1-2 órán belül nem tágulok akkor ismét császároznak. Nem félek egyiktől sem(spontán, császár)

Akinek első babája császáros volt mesélne a második baba születéséről? Hogy indult be? Meddig vajúdtál ? Spontán szültél végül? Vagy császár lett?


2022. aug. 30. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt a szüléshez szerettem volna😰

Bocsi, új vagyok még.

2022. aug. 30. 15:26
 2/3 anonim ***** válasza:

20 hónap a különbség a 2 gyerek között. A kiírt időpontban beinddult a szülés, de hosszú vajúdás után abbamaradtak a fájások. Vártunk, hátha megindul újra a folyamat, de nem így lett, nem jött több összehúzódás. A tágulás minimális volt, a hegem viszont borzasztóan fájt, így mentünk a műtőbe.

Az úgy teljesen jó, hogy elkezdesz vajúdni, aztán meglátjátok, hogy halad a tágulás.

2022. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányom sürgősségi császárral lett szívhang leesés miatt jól döntött akkor az orvosom bele se gondolok mi lett volna ha még várunk.. ennek 7 éve lesz novemberbe. 6 hetes a kisfiam ,császár lett szintén. Akkora pocakom volt és annyira elvékonyodott a hegem hogy nem merte az orvosom ajánlani a hüvelyi szülést.
2022. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!