Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hogyan diagnos...

Terhesség alatt hogyan diagnosztizálnak derékfájást/sérvet/isiászt?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt par hónappal kezdődött a bal oldali derékfájásom, akkor nehézkes volt az ülés, es ereztem, hogy a bal labamba is sugárzik a fajdalom, nem zsibbadt, de fájt. Aztan terhes lettem, sokat pihentem es teljesen elmúlt. Most meg 14 hetesen visszajött es néha brutálisan fáj. Ma reggel hánytam, es az erőlködéstől is iszonyatosan elkezdett fájni :( csinalgatok tornákat, de attol felek, hogy ha ez tenyleg serv, hogy fogok igy szülni?
2022. aug. 31. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A sérvet MR vizsgálattal szokták megállapítani. Úgy tudom, hogy kontrasztanyag nélküli MR vizsgálat végezhető várandósan is. Első körben jelezd a háziorvosnak. Valószínűleg továbbküld a reumatológiára, és majd ott megmondják, hogy milyen vizsgálat szükséges, illetve mi az, ami nem káros a babára.
2022. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!