Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes várandós vagyok....

31 hetes várandós vagyok. Eddig tök jól megúsztam gyógyszer nélkül,de ma borzasztó migrénem volt és vettem be két szem benorunt,3 órás időközzel. Lehet ebből baj hogy nem egy, hanem két szemet vettem be? Sajnos csak ennyi ért vmit.

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem lesz semmi baj.

(Én az első trimeszterben voltam 3 oltás után covidos, és hogy jobban ne menjen fel a lázam, plusz fejfájásra, izomfájdalomra szedtem 2-3 napig 3-4 szem rubophent. )

2022. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ennyitől semmi gond nem lesz.
2022. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
26hetesen lettem covidos(5honap alatt 2x😅😫) Panadolt szedtem egy hetig napi 2,3szem laztol fuggoen. Azt mondtak terhesen panadolt szabad.
2022. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én az első trimmeszterben szedtem Algoflexet, másfél dobozzal, ugyanis két hónapig nem tudtam felállni olyan isiászom volt. Minden nap két szemet vezettem be. Plusz mentolos kenőcs. 3 orvos is mondta,hogy semmi baj nem lesz.

(Ezt csak azért írom, mert az 1. és a 3. trimeszterben kell nagyon figyelni a gyógyszer bevitelre)

2022. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!