Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+1hetes vagyok, a baba...

13+1hetes vagyok, a baba méretei alapján viszont 14+1 a kérdésem az, este az egész belső szerveim nyomódtak, a méhem fentebb jött, alig tudtam aludni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Gondolom rendeződnek át a dolgok, de nem gondoltam hogy ez ilyen érzés vagy más nem érezte így?
2022. szept. 2. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez még rosszabb is. Én konkrétan a méhem növekedését nem éreztem, de azt igen, hogy húzódik ide oda minden, már nem ott vannak a dolgok, a gyomrom felszállt a tüdőmhöz kb, folyamatos fájdalmas nyomás van a bordáimnál, szóval , ez még akár sokkal rosszabb is lehet, nem kell aggódni, a szervezeted tudja mit csinál :)
2022. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annak örülök hogy nem gond, viszont aludni nem tudok 😅 erre nincs valami praktika.?
2022. szept. 2. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én (bár a védőnő nem ajánlotta!) minden este egy kád meleg, inkább langyos vízbe feküdtem, és nekem nagyon jót tett a méh izmainak lazulásában. Na most ezt nem ajánlják a fertőzés veszély miatt, meg a forró víz sem tesz jót, de én minden nap kisikálom a kádat, és csak én meg a párom használjuk amúgy is, teljesen zárt a méhszájam és figyelek a víz hőmérsékletére, így nekem nem volt gondom belőle, mielőtt valaki megszólna érte. Ha nagyon elviselhetetlen és semmi nem válik be akkor rubofent is bevehetsz szerintem, ha használ akkor az tök jó, ha nem akkor meg ez elmúlik magától egy idő után.
2022. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!