Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ilyenkor normális?

Ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés

7+3-ban vagyok, van egy egésznapos hasszúrkám, de semmi más.


Viszont már csak terhesgondozásra jelentkezhetek, ahova 4! hét múlva van legközelebb időpont.


Nos, azt szeretném kérdezni, hogyha úgy érzem, hogy gond van, akkor sima nőgyógyászatra is bekérhetem magam?


Ill ilyenkor, ha gond van, mennyi ideig "biztonságos" tartani? Mikor indul el a hullamérgezés?


Köszi előre is.


2022. aug. 30. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne gond?
2022. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hasszúrka normális, ezért ne rohanj dokihoz. A hullamérgezés veszélye sem fenyeget egy pár mm-es embriótól. Mehetsz sima nőgyógyászatra, de így hosszú 9 hónapod lesz.
2022. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan mit értesz has szúrkálás érzés alatt, de ha azt azt olyan, mintha kB meg akarna jönni az normális lehet olyan értelemben, hogy a tested már most elkezd felkészülni q hátralévő "dinnyére" q pocakodban. 😄 Emiatt nem kell aggódni, nyilván ha kibírhatatlan fájdalom gyötör, akkor kórház, de egy kis hasfájás miatt nem kell rohanni sehova sem.
2022. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Alacsony a fajdalomkuszobom, ezért jobban érzem.

A nőgyógyász szerint ilyenkor bevehetek egy fél panadolt, de nem akarom gyógyszerrel tömni a babát.


Volt 3 vetélésem, ebből 1 spontán, még nincs "kinti" gyerekem, így aggódom folyamatosan.

2022. aug. 30. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedsz?:)
2022. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!