Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köhögéstől el lehet vetélni?...

A köhögéstől el lehet vetélni? 9 hetes terhes vagyok és megvagyok fázva. Félek, hogy a sok köhögés bajt okoz.

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog gondot okozni, ne aggódj. Uh-n nézik azt is, hogy jó helyen tapad-e.
2010. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Ha lázas vagy, az lenne baj.
2010. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, nyugi! Én az elején jól megfáztam, azóta nem akar múlni a köhögés (mondjuk nálam ez mindig így van, ha egyszer elkezdem, hónapokig nem hagyom abba...). Egyetlen "hátrányom" volt ebből: Amikor 4D-n voltunk, és nem akart semerre mozdulni a kisasszony, nem akarta elvenni a kezecskéjét az arca elől, és egyáltalán, ránk se bagózott, na akkor mondta a szonográfus csaj, hogy köhögjek. Szívesen eleget tettem a kérésének, de a lányunk rá se hederített. Volt is csodálkozás, mert erre általában a babák arrébb kucorodnak. Mondtam, hogy sajnos már megszokta szegény, mert abba se hagytam a köhögést jópár hete. Szóval nyugi, egy idő után még csak nem is zavarja, hogy Te köhögsz... :D
2010. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

UTOLSÓNAK :)! De ismerős a történet! Én szerdán leszek 15 hetes, és a terhességem eleje óta köhögök, sajna rossz szokásból, és a 12 hetes UH-n azt mondta a doki, amikor a pici az istennek sem akart felkelni, hogy köhhögjek. Mi Apával csak röhögtünk, amikor a gyerek ránk se bagózott, aludt tovább :D. Szegényke, már hozzászokott a kiképzéshez, erre már nem mozdul meg... :)

De eddig nekem se volt baj a küöhögésből.

2010. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!