Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti is szoktátok ezt...

Kismamák ti is szoktátok ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Ha igen, ne tegyétek. Nagyon le toltak érte.

Nőgyógyászati ambulancialára kellett mennünk, barnázással és görcsökkel.nem ez a lényeg, hanem a nővérke meg látta ahogy a hasam simogatom. Na meg is kaptam hogy ezzel görcsöket generálok, és nagyon nem tesz jót a babának. Úgyhogy lányok, jó tanács. Ne tegyétek. Én is leszokok róla. Boldog babavárást mindenkinek.


2022. szept. 4. 16:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Miért, te ezt nem tudtad?
2022. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Nem, minek simogassam?
2022. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Szoktam gyengéden, leginkább úgy, hogy pihentetem a kezem a hasamon, és a hüvelykujjammal simogatom csak. Nem izomból mintha smirgliznék, meg nem órákig.

Olvastam, hogy elvileg a simogatás okozhat görcsöket, de őszintén szólva ha ennyitől baja lenne a babának, akkor szerintem elég kevés gyerek születne meg egészségesen. Szerintem kb nem is érzekeli ezt a kis mozgást.

2022. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Tudtam, simán csak pihentettem rajta

Néha alulról megsimogattam.. ha körben csináltam, éreztem is hogy megfeszül

2022. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Én őszintén megmondom, hogy nem tudtam. Köszi, hogy leírtad! Igaz, én nem szoktam, de a férjem nagyon szereti simogatni, pedig nagyon korai a terhesség még, nem is látszik semmi.
2022. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Ekkora kamut... Annyi alapja lehet, mint a szemmel verèsnek. Simogattam a hasam vàrandòsan, természetesen nem lett tőle semmi baja a gyerekemnek.
2022. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam, ezért gondoltam hogy meg osztom. Igen lehet hogy buta vagyok de első baba és nekem nem mondta senki eddig. És én simogattam elég sokszor
2022. szept. 4. 17:21
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Én még soha nem hallottam ezt, pedig 2 gyerekem van 🤷‍♀️
2022. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Én hallottam már ezt. Tesóm is folyton simogatta a hasát. Kötve hiszem, hogy egészséges terhesség esetén bármi gondot okozna.
2022. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mondta a nőgyógyászom.Sőt szülés előtt hetekig kórházban feküdtem és ott is mondták.
2022. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!