Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor van az, amikor a méh...

Mikor van az, amikor a méh kiemelkedik a medencéből? Ezt érzi a kismama?

Figyelt kérdés
Azt olvastam 15.hét körül ki emelkedik, mert már nem fér el a medencében. Nekem még nem nagyon látszik a hasam, pedig 14 hetes vagyok,és még eléggé lent van a méhem. Első baba ne nézzétek hülyének 😅🙄😄
2022. szept. 5. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem érzed :) Ez egy fokozatos változás, és igen, nagyjából a 12-16. hetek környékén kezd kiemelkedni, de még inkább felfelé. Annyiban lehet esetleg észrevenni, hogy ha többet eszel, akkor az hamarabb meglátszik, mert a gyomrod és a beleid is kezdenek kicsit elmozdulni, kevésbé férnek el az eredeti helyükön :D De nekem a második terhességem is olyan 18. hét környékén kezdett csak el látszódni, az elsővel kb 22. hétig tök lapos volt a hasam, hiába, hogy addigra már bőven kint volt a kismedencéből a méhem :D
2022. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még most is pici a hasam a 26. Héten, pedig a baba már a köldök felett 1-2 centivel rúg. Nagyon kíváncsi lennék már egy becsült súly és hossz értékre, eddig még nem volt ilyen mérés.
2022. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13. hétnél kezd. De kívülről csak a 16-20. hét körül lesz látványos.
2022. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt ne úgy értsd hogy egyszer csak fogja magát és elmegy a helyéről, kiemelkedik. Hanem hogy a csípő vonalán túl nő előrefele és látszani kezd a terhes pocak.
2022. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!