Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+2 kismama vagyok, eddig 1...

10+2 kismama vagyok, eddig 1 Kg-t híztam. Az sok ennyi idő alatt ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 19:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Családban 3 baba is van, és mindenki azt mondogatja, hogy jajj már látszik a hasad, meg jajj milesz majd mikor már szülsz, meg majd rajtam marad stb.

Nem vagyok ráparázva, csak már kezdik fejembe ültetni a dolgot…

Nem tudom eldönteni hogy csak viccesnek gondoljak vagy komolyan.

2022. aug. 30. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát most 1 kg az lehet a lelassult anyagcsere miatt is, én nem aggódnék.
2022. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy valakinek van már gyereke, még beszélhet baromságot, szóval ne foglalkozz vele.
2022. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Puffadni akkor is puffadhatsz, ha nem hízol egy dekát se, és sztem azért látják úgy, hogy van hasad. De ne foglalkozz velük, engedd el. Ha 10et híznál se lenne közük hozzá.
2022. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1 kg az kb ha egy nagyobbat eszel nagy wc-zés előtt... Ekkora súlyingadozása egy nem terhes embernek is van egy-két napon belül.
2022. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2022. aug. 30. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1 kg bőven belefér terhesség nélkül is a súlyingadozásba. Egyébként is, ahogy írták, azon is múlik, ettél-e előtte, ittál-e sokat, voltál-e nagyvécén, stb.
2022. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 kg-ról beszélünk.. 2 pohár víz, egy kiadósabb evés és meg is van. Neked logikus, hogy ezen most aggódni kellene? 🙂 Nem kell mindenre odafigyelni, amit beszélnek, mert aki már most okoskodik az fog még baromságokat mondani a terhességed alatt. Szelektálj, hogy mit engedsz be és békés terhességed lesz.
2022. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!