Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy hatodik...

Az normális hogy hatodik héten halvány tesztjeim vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Menzi szerint 6+3 hetes vagyok de viszont a tesztjeim nem olyan erősek mint a kontroll csík :/ valaki volt hasonló helyzetben?
2022. szept. 6. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire halvány? Erősödtek? Tudsz képet feltolteni?
2022. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2022. szept. 6. 09:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom kesobb e foganhatott esetleg...fogalmam sincs...hnap megyek dokihoz remelem minden rendben lesz de Nagyon felek :(
2022. szept. 6. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg elég halvány 6 hetes terhességhez képest, de! abszolút nem biztos hogy rosszat is jelent. Holnap minden kiderül.

Azt megkérdezhetem, hogy miért tesztelgetsz még mindig?

2022. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból :) annyi olyan van hogy mar nemvart előtt majd leugrik a masodik csík a teszteol...nekem meg ilyen halvanyka
2022. szept. 6. 09:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező semmit sem jelent ha erős egy teszt.Tapasztalatból mondom,majd leugrott a második csík nálam majd szívhang sem lett, majd 8 hetesen mivel akkorra derült ki hogy ez a terhesség nem fejlődik már mehettem is missed ab műtétre.Ennyit a tesztekről.Csak az ultrahangnak higyj és akkor nem ér csalódás.Tesztelgetés pedig felesleges mert úgyis az orvos fogja megmondani a tutit és nem a teszt.
2022. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem lesz ebből terhesség sajnos, akkor szokott ilyen halvány maradni.

Aztán lehet semmit nem jelent.

2022. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy tuti nem középidőben fogant, hanem 8nap késésnél voltam injekción ami vagy meghozza a menzeszt, vagy megtartja a babát...akkor teszteltem csak ablakfényben látható pozitívat...ez 6napja volt...ahhoz képest viszont erősödött, igy en mar tényleg nem ertem
2022. szept. 6. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi történt veled kedves kérdező?
2022. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!