Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már, hogy valakinél...

Volt már, hogy valakinél egyszer csak nem láttak gyomortelítődést az ultrahangon?

Figyelt kérdés
20. héten genetikàn egyértelműen volt. 23. és 27.ik héten viszont nem láttak. Magzatvíz mennyiség rendben, baba szépen fejlődik, ezt leszámítva minden oké. (Kromoszóma rendellenesség tuti nincs-volt cvs). Jövőhéten megyek ismét uhra hogy megnézzék. Lehetséges kétszer olyan pechesnek lenni, hogy minden rendben csak épp előtte ürült ki a gyomra? :(
2022. szept. 7. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki nem aggódott emiatt és azt mondta, hogy minden rendben, akkor én nem paráznék ezen. Simán lehet, hogy pont akkor ürül, ebben nincsen semmi meglepő. Akkor van gond, ha látnak mellé valami más eltérést is, pl túl kevés magzatvíz, vagy nem működő keringés stb.
2022. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mondta, hogy minden rendben. Azt mondta lehet hogy pont rosszul jött ki a legutóbbi kettőn, meg bíztató, hogy a nagy genetikán 20. héten volt, de azért jövőhéten menjünk uhra megint és ha akkor se lesz akkor irány a kórház és leülünk beszélni hogyan tovább. Magzatvíz mennyiség, hasonlók minden rendben van.
2022. szept. 7. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Lehet tudni, hogy azóta hogy vagytok?
2022. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! A következő uhn már volt telítődés hála az égnek és azóta is minden rendben. Ettem meg ittam egy csomó sós meg cukros vackot előtte biztos, ami biztos. Azt mondta a másik doki, hogy amúgysem érti miért ijesztgettek mert olyan nincs hogy egyszer volt rendes telítődés aztán csak úgy elzáródik, plàne ha hólyagtelítődés is van..
2022. szept. 30. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper :) örülök, hogy minden rendben :)
2022. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!