Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ettől a nagy melegtől...

Lehet ettől a nagy melegtől hasmenése az embernek?

Figyelt kérdés
21. hétben járok, semmi nem változott az étkezésemben mint eddig, ugyanúgy reggelente iszok egy magnosolvot, nem emeltem az adagját.. viszont 3 napja nagyon morog a gyomrom és hasmenésem van mindenféle egyéb tünet nélkül... baba mozog, jól van tegnap előtt voltunk ultrahangon..nincs lázam, nem görcsölök, nem fáj semmim..nincs semmi bajom egyszerűen csak megy a hasam.. veszünk probiotikumot, elkezdtem diétázni, aztán ha nem múlik jövőhéten beszélek dokival, csak érdekel kinél volt ilyen és esetleg mi vált be.
2022. júl. 22. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A melegnek semmi köze a hasmenéshez. A hormonoknak sokkal inkább.
2022. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj első, félrenyomtam a félig hasznosra pedig a hasznosat akartam :(
2022. júl. 22. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj 😊


Ilyenkor megváltozik a terhesség alatt az emésztés. Sokkal lassabban emészt az ember.

A hasmenést meg van mikor a szorulás váltja fel.

Inkább hasmenés, mint aranyér + szorulás kombó.

2022. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem nem volt szorulásom, mégis lett aranyerem... igaz, inkább csak esztétikailag csúnya, a valóságban nem mondhatnám, hogy fájdalmat, problémát okoz. remélem szülés után el is tűnik :)

attól is lehet lazább, hígabb a széklet, ha jelentősen többet iszol, vagy a dinnye is hajthat akár, ha eszed.

de nekem pl. a magnézium egy idő után kezdett el csak kis hasmenést okozni, akkor pár napig nem szedtem, vagy csökkentettem a mennyiségét, illetve a vas is gyakoribb székletet okozott, bár normál állagú volt, nem hasmenés.

2022. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik pillanatról a másikra brutál hasmenésem lett egy olyan ártatlan dologtól, mint a barack, amit eddig két pofára zabáltam.


Napok voltak mire rájöttem, hogy bizony attól kurtyog a hasam egész nap, s attól lett olyan brutál hasmenésem délutánra, hogy csak úgy kocogtam haza munkából.


Ami vicces, hogy ezt csak a nektarin csinálta, a pucolt őszibarack nem. Ki érti ezt?


Szóval simál nehet olyasmi is amire eddig nem is gondoltál volna.


20 hkm

2022. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélhetőleg a diéta helyreráz aztán akkor óvatosan elkezdem részletekben visszahozni a dolgokat hogy kiszűrjem mi lehet a gond.
2022. júl. 22. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!