Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnám felvenni vele a...

Hogy tudnám felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A nyáron a sziget fesztiválon kavartam egy pasival és terhes lettem. Nem is ez a lényeg, hanem hogy csak a keresztnevét tudom.

Viszont egyszerre elmentünk a fesztiválon a véradásra. Ott meg kellett adni az adatainkat, szerintetek ha felveszem a vöröskereszttel a kapcsolatot, akkor segítenének abban, ha az adatait nem is adják meg, de egy üzenetet eljuttassanak neki?


2022. szept. 10. 09:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2022. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér.

De idegenekkel védekezés nélkül szexelni nem okos dolog, nem csak terhes lehetsz, de egy csomó fertözést is elkaphatsz.

2022. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a vöröskereszt nagy valószínűséggel nem fog ilyesmiben segíteni.
2022. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Segíteni keresni nem fog neked senki, ezt neked kell elintézni.
2022. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem jut eszembe más ötlet, amivel ki tudnám deríteni.
2022. szept. 10. 09:50
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Keresd fel más indokkal, hogy nagyon jól érezted magad vele, és szeretnéd neki megköszönni azt a napot. Biztos sokan meg osztanák facebookon. Aztán ha esetleg meg találod, akkor elmondod neki.. Más nem jut eszembe.


Kicsit felelőtlenség idegenekkel lefeküdni, és még védekezni sem védekeztél...


Meg fogod tartani a picit?

2022. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Tudom hogy felelőtlenség volt.

Nem akartam ezt nagy dobra verni és nem is vagyok influenszer vagy ilyesmi, hogy sok mindenkihez eljusson.


Nem döntöttem még el, azért akarom vele felvenni a kapcsolatot, hogy megbeszéljem vele is és együtt döntsünk.

2022. szept. 10. 10:08
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem lenne korrekt a vöröskereszt részéről ha adatokat adna ki. Talán fb-on lehetne megkeresni, de én sem írnám bele a terhességet, csak azt hogy, keresem x-et a sziget fesztiválról. Valamit azért csak tudsz róla, várost ahol lakik ilyesmi, de nem hinném, hogy elhiszi ő az apa, ha minden ismeretség nélkül feküdtél le vele.
2022. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan nem fogják kiadni neked az adatait.

Ha megtartod a gyereket, akkor azt esetleg el tudom képzelni, hogy az apaság megállapítása céljából hivatalból kikérik a Vöröskereszttől, mivel így más reális esélye nem is lenne az apa megtalálásának, viszont kérdés, a Vöröskereszt azt az aláíróívet meddig tárolja?


Szerinted amúgy mi értelme ebben a kérdésben (abortusz vagy sem) közösen döntenetek? Kétlem, hogy fel akarná veled nevelni a gyereket. Ha te úgy döntesz, megtartod, akkor persze utána kell járni a pasasnak, mert közösen hoztátok össze, de ha nem akarod megtartani, akkor semmi értelme fölösleges köröket futni a kilétét illetően. Hisz egy vadidegenről beszélünk.

2022. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

A vöröskeresztre is kiterjed az orvosi titoktartás. Tőlük tutifix hogy nem tudod meg.


Szerintem ez a hajó elúszott ...



Most komolyan, a nevét nem tudod, szexeltél vele, és még vele akarnád megbeszélni, hogyan tovább... szerintem ő már rég elfelejtett téged. Ha érdekelted volna, legalább a neved, számod, elérehetőséged elkerte volna. Szerinted érdekelné, hogy lett egy nemkívánt gyereke?!

2022. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!